نائب رئیس موناکو گفت: اطمینان داریم که آنری می‌تواند تیم را به روزهای خوب خود برگرداند. فعلا بازیکنان مصدوم زیادی داریم و طبیعی است که با بازگشت آنها شرایط بهتر خواهد شد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج  ‌به نقل از اکیپ، موناکو  فصل سختی را تجربه میکند نتایج بد مربی پرتغالی باعث برکناری او شد اما جا نشین او نیز نتوانست کمکی به این تیم فرانسوری از بکند.

با آمدن تیری آنری نه تنها نتایج موناکو بهتر نشده،‌ بلکه بدتر هم شده تا جایی که این تیم با هدایت اسطوره توپچی ها در شش بازی چهار بار تن به شکست داد و تنها دو تساوی کسب کرده است.

بعد از شکست سنگین موناکو برابر پاری سن ژرمن در هفته سیزدهم رقابت‌ های لیگ فرانسه خبرهای درباره احتمال اخراج آنری هم به گوش رسید که این باعث شد تا باشگاه موناکو واکنش نشان دهد.

فادیم فاسیلف، نائب رئیس موناکو در این باره گفت‌: آنری برای مدت موقت و کوتاه سرمربی موناکو نشده است. او یک پروسه طولانی دارد و ما هم اعتماد خواهیم کرد. اطمینان داریم که آنری می‌تواند تیم را به روزهای خوب خود برگرداند. فعلا بازیکنان مصدوم زیادی داریم و طبیعی است که با بازگشت آنها شرایط بهتر خواهد شد. آنری به کار خود ادامه خواهد داد.