لوچانو اسپالتی سر مربی اینتر میلان از مورینیو تمجید کرد و گفت: هواداران اینتر از مورینیو خاطرات بزرگی دارند و اورا فراموش نکرده اند.

به‌ گزارش خبر گزاری موج ‌به نقل از اسکای اسپورت، لوچانو اسپالتی، مورینیو را مربی بزرگی دانست که توانست در با جام های بزرگ محبوبیت فراوانی بین هواداران اینتر پیدا کند.

ژوزه مورینیو در دوران حضور خود در اینتر نتایج درخشانی به دست آورد و توانست این تیم را به قهرمانی در سه گانه اروپا و ایتالیا برساند.

سرمربی کنونی اینتر درباره مورینیو، گفت‌: شما در حال‌ حاضر هم به هواداران اینتر نگاه کنید و ببیند که هنوز مورینیو را فراموش نکرده‌اند. آن‌ها با این مربی بزرگ خاطرات زیادی دارند. آن‌ها حرکت‌های او را در ورزشگاه تقلید می‌کنند و به او علاقه دارند.

اسپالتی ادامه‌ داد: پیروزی و موفقیت یک مربی باعث می‌شود که در یک باشگاه ماندگار شود و کسی او را فراموش نکند. ژوزه مورینیو در اینتر جاودانه شده است و باید انگیزه‌ای برای ما شود.

سرمربی اینتر درباره آلگری، سرمربی یوونتوس هم، گفت‌: من برای انتخاب بهترین مربی سال به او رای دادم. آلگری، مربی بزرگی است. او همواره و در هر جامی تیمش را از شانس‌های اصلی قهرمانی قرار می‌دهد و این آسان نیست.