لوئیس فیگو ستاره سابق فوتبال معتقد است نیمار این شانس را دارد تا توپ طلا را به دست آورد اما او برای رسیدن به این جایزه بزرگ تنها به بازی خوب نیاز ندارد، ‌ بلکه باید جام های بزرگ هم با باشگاهش مثل لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج به نقل از اسکای اسپورت، لوئیس فیگو، به تمجید از  نیمار پرداخت و او را یکی از شانس های گرفتن توپ طلا دانست .

او گفت‌:  نیمار بازیکن بسیار با استعدادی است و بدون شک این شانس را دارد تا توپ طلا را به دست آورد اما او برای رسیدن به این جایزه بزرگ تنها به بازی خوب نیاز ندارد، ‌ بلکه  باید جام بزرگ هم با باشگاهش مثل لیگ قهرمانان اروپا را  به دست آورد.

فیگو درباره این سوال که آیا نیمار در پاری سن ژرمن می‌ماند، این گونه پاسخ داد: من نمی‌دانم که آیا او می‌ماند یا نه اما وقتی پاری سن ژرمن چنین مبلغ بالایی را پرداخت می‌کند، حتما نیمار به این تیم علاقه دارد. اگر نیمار دوست ندارد که بماند، بدون شک باشگاه پاری سن ژرمن اصلا قرارداد با او امضا نمی‌کرد. پاری سن ژرمن از نظر مالی بسیار قوی است. باید دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. در فوتبال هر احتمالی وجود دارد.

از رئال مادرید به عنوان یکی از مشترهای جدی نیمار سخن به میان می‌آید و فیگو هم احتمال حضور این بازیکن برزیلی در رئال را بعید نمی‌داند.