دروازه‌بان پرسپولیس گفت: در پرسپولیس ماندم تا در لیگ قهرمانان هم حضور یابم چون نمی خواستم باشگاه را در شرایط سخت ترک کنم.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره شرایط پرسپولیس برای بازی برگشت با السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در دو سال گذشته با پرسپولیس عنوان قهرمانی را به دست آوردم. مدیون این تیم هستم و در پرسپولیس ماندم تا در لیگ قهرمانان هم حضور یابم چون نمی خواستم باشگاه را در شرایط سخت ترک کنم.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: به هیچ عنوان از ماندن در پرسپولیس پشیمان نیستم. ما الان در بین چهار تیم برتر آسیا هستیم و شانس زیادی برای صعود به فینال داریم.

وی افزود: بعد از جام جهانی روسیه ما چهار، پنج بازیکن خود را از دست دادیم. به خاطر محرومیت از نقل و انتقالات نتوانستیم بازیکن جدیدی هم بگیریم.

بیرانوند با اشاره به دیدار رفت با السد قطر تصریح کرد: ما در بازی رفت پیروز شدیم چون به خوبی سازماندهی شده بودیم. شک ندارم که بازی دوم، دیدار سختی خواهد بود.

دروازه بان پرسپولیس ادامه داد: به هم تیمی هایم این موضوع را گفته ام که به خاطر برد در بازی رفت، انتظارات از ما بالا رفته است. البته نباید فراموش کنیم که در مرحله گروهی هم در تهران توانستیم السد را شکست بدهیم. به همین خاطر باید تماشاگرانمان را خوشحال کنیم.

بیرانوند درباره شانس پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا یادآور شد: قهرمانی در آسیا کار سختی است ولی هرچه که داریم می گذاریم تا به این هدف برسیم.

وی در خصوص بازیکنان تیم السد هم گفت: السد مهاجمان بزرگی مثل اکرم عفیف و بغداد بونجاح دارد. بنابراین نیاز داریم که هواداران از ما حمایت کنند تا برای مبارزه در زمین انرژی داشته باشیم.

دروازه بان پرسپولیس در پایان گفت: اطمینان دارم تمام مردم ایران روز سه شنبه از پرسپولیس حمایت می کنند. اگر السد را شکست بدهیم برای فینال برنامه ریزی می کنیم.