بلیت فروش دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و السد قطر در دیدار برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پنجشنبه ساعت 18 برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، دیدار تیم فوتبال پرسپولیس و السد قطر در رقابت های برگشت لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه ( 1 آبان 1397) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت. 

از سویی نیز تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در این مرحله از رقابت های در صورتی که بتواند هوداران خود را به ورزشگاه 80 و چند هزار نفری آزادی بکشاند می تواند رقمی میلیاردی به جیب بزند. قیمت بلیت های ورزشگاه آزادی در قسمت جایگاه 35 هزارتومان ، روبه روی جایگاه 30 هزار تومان و برای قسمت های پشت دروازه و طبقه دوم این ورزشگاه نیز مبلغ 15 هزار تومان در نظر گرفته شده است.در مجموع  این رقم با فروش بلیت بیشتر از 1  میلیارد تومان خواهد شد و با احتساب پاداش 250 هزار دلاری تیم فوتبال پرسپولیس در صورت صعود به فینال رقابت ها این رقم به بیشتر از 4 میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

همچنین باید افزود: بلیت فروش دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و السد قطر در چارچوب دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پس از دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و نود ارومیه که روز پنجشنبه ساعت 18 برگزار می شود ، در سامانه فروش  الکترونیک فروش بلیت دیدارهای فوتبال انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

ساعت بازی برگشت پرسپولیس و السد قطر مشخص شد