در دومین روز از رقابت‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا کاروان ورزشی ایران به مصاف حریفان خود رفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، کاروان ورزشی ایران در دومین روز از سومین دوره بازی‌ های پاراآسیایی جاکارتا به مصاف حریفان خود رفتند.

نتایج کاروان ایران به شرح زیراست:

تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان کشورمان در نخستین دیدار خود در بازی‌های پاراآسیایی برابر تیم میزبان ۱۱۷ بر ۱۷ به پیروزی رسید.

تیم ملی گلبال مردان کشورمان رودرروی ژاپن قرار گرفت و به نتیجه‌ای بهتر از تساوی ۵ – ۵ نرسید.

تیم گلبال بانوان کشورمان نیز در نخستین مسابقه خود در این بازی‌ها مقابل تایلند به نتیجه تساوی ۵ – ۵ رضایت داده بود.

تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در نخستین دیدار خود در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا برابر ژاپن قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی دست یابند.

در رقابت‌های مقدماتی شنا ۴۰۰ متر کلاس S۱۱ که با کلاس‌های S۱۲ و S۱۳ ادغام شده، سیدمهدی میردهقان شناگر نابینای کشورمان همراه با سایر رقبای خود از کشور‌های ازبکستان، قزاقستان و ژاپن به آب پرید که پس از اتمام رکوردگیری به آن‌ها اعلام شد به علت قطعی برق و از دست رفتن سیستم، رکورد آن‌ها ثبت نشده است.

مسابقات شنای نابینایان در ماده ۴۰۰ متر کلاس S۱۲ امروز صبح یکشنبه برگزار شد و کریم جهان آبادی شناگر نابینای کشورمان موفق شد با ثبت رکورد ۴ دقیقه و ۵۷ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه رکورد ایران را به میزان ۲۵ ثانیه ارتقا بدهد.

الهام چزانی ملی پوش تنیس روی میز کشورمان صبح امروز در دومین دیدار خود در بازی های پاراآسیایی به مصاف حریفی از کشور هندوستان رفت و با پذیرفتن شکست 3 بر صفر از جدول این مسابقات حذف شد.