مدیر تیم ملی فوتبال المپیک ایران گفت:با موافقت عراق می‌توانیم دو بازی تدارکاتی مناسب با تیم ملی فوتبال امید عراق داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فدراسیون فوتبال، حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال المپیک ایران در خصوص دعوت از ۲۹ بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال المپیک در گروه اول و دعوت از بازیکنان باقیمانده در گروه دوم اظهار کرد: این تدبیر کادر فنی بوده که مایل هستند بازیکنان بیشتری را زیر نظر بگیرند و در واقع فرصت مناسبی است که تعداد بیشتری از بازیکنان با حضور در تمرینات آمادگی خودشان را نشان بدهند. البته در اردوی مرحله دوم بیشتر بازیکنانی هستند که در مسابقات جاکارتا حاضر بودند، اما تلاش شده که تمامی بازیکنان شایسته لیگ برتر و لیگ دسته اول حتی لیگ‌هایی پایین‌تر هم دیده شوند. همچنین تلاش ما این است که بتوانیم در فرصت‌های فیفا دی از بازیکنان لژیونری که از نظر سنی می‌توانند به تیم المپیک کمک کنند هم استفاده کنیم.

مدیر تیم ملی فوتبال المپیک ایران همچنین درباره برنامه‌های آماده سازی این تیم عنوان کرد: ما تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که با بهترین برنامه‌ها وارد رقابت‌ها شویم. بر همین اساس رایزنی هایی با فدراسیون‌های مختلف انجام داده ایم تا بتوانیم زمینه برگزاری مسابقات تدارکاتی بین المللی را فراهم کنیم.در حال حاضر پاسخ مثبت عراقی‌ها را در این زمینه دریافت کرده ایم و می‌توانیم دو بازی تدارکاتی مناسب با این تیم داشته باشیم که یکی از تیم‌های قدرتمند است و امیدواریم با ادامه رایزنی‌ها امکان برگزاری مسابقات بیشتری فراهم شود.