تیم ملی والیبال بانوان کشورمان در دیدار مقابل استرالیا شکست خورد و عنوان هشتمی آسیا را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان کشورمان در آخرین بازی خود در ششمین دوره جام کنفدراسیون والیبال بانوان آسیا امروز برای سومین بار مقابل استرالیا قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک به شکست خوردد. ایران با این نتیجه عنوان هشتمی را کسب کرد.

جواد مهرگان با ترکیب باقرپور، علیخانی، مهسا صابری، برهانی، کدخدا، درگذنی، کیانی (لیبرو) بازی را آغاز کرد.

ست اول:

تیم ملی کشورمان با وجود اینکه در ابتدای بازی با اختلاف 4 امتیاز از حریف عقب افتاد اما مهرگان در زمانی مناسب با گرفتن وقت استراحت نکات لازم را یادآوری شد تا بازیکنان کشورمان بتوانند نه تنها امتیازات عقب افتاده را جبران کنند بلکه از حریف پیش افتاده و این ست را با نتیجه 25 بر 22 ببرند. سرویس های خوب بازیکنان در این ست باعث شد تا ایران امتیازهای زیادی را کسب کند.

ست دوم:

در ابتدای بازی هر دو تیم بازی پایاپایی داشتند اما در ادامه استرالیا موفق ش با استفاده از اشتباهات بانوان ایرانی امتیاز گرفته و با نتیجه 26 بر 24 پیروز شود.

ست سوم:

استرالیا بازی را بهتر شروع کرد اشتباهات فردی بازیکنان در دریافت ها در این ست کاملا مشهود بود. مهرگان با گرفتن وقت استراحت نکاتی را یادآور شد. بازیکنان بعد از این استراحت چند ثانیه ای توانستند اختلاف را با حریف کمتر کنند. مهسا صابری با سرویس هایی که در این ست زد کاملا تیم استرالیا را بهم ریخت. در پایان این ست بازیکنان استرالیا توانستند با بازی خوبی که داشتند 26 بر 24 برنده میدان شوند.

ست چهارم:

استرالیا شروع فوق العاده ای داشت و به نظر می رسسید عزمش را برای برد در این دیدار جزم کرده است. آنها در ابتدای بازی با اختلاف زیاد بازی را پیش بردند. با وجود اینکه مهرگان در این ست بارها دست به تعویض زد اما جوابی نگرفت. در نهایت ایران با نتیجه 25 بر 18 بازی را واگذار کرد.

برنامه سایر مسابقات امروز:

پنجمی:

ویتنام – کره جنوبی، ساعت 13:30

رده بندی:

تایلند – چین تایپه، ساعت 16

فینال:

ژاپن – چین، ساعت 18:30