تیم های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر در دیدار برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18:30 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر در دیدار برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18:30 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

پرسپولیس با گلی که علی معز در بازی رفت به ثمر رساند، اکنون در استادیوم آزادی به دنبال جبران این نتیجه و صعود به مرحله بعدی این رقابت‌هاست. 

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، علی علیپور، امید عالیشاه، گادوین منشا و بشار رسندیدار تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

ترکیب الدحیل:

محمد موسا _لوکاس مندز_لوییز جونیور _نام تائهی_کریم بوضیاف_بسام الراوی_سلطان حسین_المعز علی _مراد ناجی حسین_ادمینسون جونیور سیلوا_امینه لکومته

نیمه اول

دقیقه 8: ضربه سر علی علیپور به قصد صاحب فرصت کردن منشا، مهاجم نیجریه ای پرسپولیس را در کورس با تک مدافع الدحیل قرار داد که در نهایت گلر حریف با خروج خود مانع از ایجاد فرصت شد.

دقیقه 9: منشا می‌رفت تا با دروازه پرسپولیس تک به تک شود که خروج لکومته سبب از دست رفتن موقعیت سرخپوشان شد

دقیقه 13 کمال الدین کامیابی نیا با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 20:حرکت انفرادی بازیکن الدحیل تا پشت محوطه جریمه و ضربه زمینی این بازیکن در حالتی خطرناک به خوبی از سوی علیرضا بیرانوند مهار شد.

دقیقه 21: شوت از پشت محوطه جریمه از سوی گادوین منشا با برخورد به تیرک دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 27: الدحیل در ضد حمله در آستانه تک به تک شدن با علیرضا بیرانوند قرار داشت که توسط محمد انصاری متوقف شد. در حالی که تمامی نیمکت نشینان و بازیکنان الدحیل اعتقاد به اخراج مدافع پرسپولیس داشتند، ایرماتف با کارت زرد انصاری را جریمه کرد.

دقیقه 30: ارسال از سمت چپ با بشار رسن در موقعیتی مناسب به علیپور رسید که این بازیکن نتوانست با ضربه سر دروازه الدحیل را تهدید کند.

دقیقه 33: یک ضربه کرنر برای الدحیل به دست آمد که این ضربه در یک رفت و برگشت به بدن احمد نوراللهی برخورد کرد و وارد دروازه سرخپوشان شد تا کار شاگردان برانکو برای ادامه بازی سخت شود.

دقیقه 45: پرتاب اوت از سوی ماهینی در شرایطی که امید عالیشاه در فرصت ضربه زدن قرار داشت با دخالت منشا و از دست رفتن فرصت همراه شد.

در نهایت نیمه اول با برتری یک بر صفر الدحیل به پایان رسید.

نیمه دوم

 دقیقه 48: شجاع خلیل زاده به دنبال خطایی که روی بازیکن حریف انجام داد کارت زرد دریافت کرد.دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر

دقیقه 57: بهترین موقعیت پرسپولیس در نیمه دوم برای بشار رسن پیش آمد اما ضربه او را دروازه بان حریف به کرنر فرستاد. این ضربه در رفت و برگشت به سیدجلال حسینی رسید که ضربه آرام و دقیق او به گل تبدیل شد.دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر

دقیقه 60: اینبار ارسال از سوی حسین ماهینی در شش قدم با ضربه سر احمد نوراللهی راهی به دروازه الدحیل نیافت تا پرسپولیس همچنان با تساوی بازی را ادامه دهد.

دقیقه 65: ارسال از سمت راست توسط امید عالیشاه و دخالت مدافع الدحیل در آستانه ورود به دروازه توسط امین لکومته مهار شد.

دقیقه 66: شوت از پشت محوطه جریمه توسط احمد نوراللهی با فاصله کمی راهی اوت شد.

دقیقه77: پاس عالی منشا برای علیپور این بازیکن را در موقعیت حمله قرار داد و حرکت عالی مهاجم سرخپوشان مدافع حریف را جا گذاشت و پاس رو به جلوی او توسط مدافع الدحیل به گل دوم تبدیل شد. دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر

دقیقه 78: منشا با دریبل کردن دروازه بان الدحیل سومین گل سرخپوشان را به ثمر برساند.دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر

دقیقه 85: علی علیپور به خاطر جلوگیری از ضد حمله تیم الدحیل کارت زرد گرفت. دو دقیقه بعد آدم همتی به جای بشار رسن وارد زمین شد.

 دقیقه90: امید عالیشاه در ضد حمله وارد محوطه جریمه حریف شد و در حالی که می توانست به هم تیمی هایش پاس بدهد شوتی را به سمت دروازه حریف زد که از کنار دروازه به بیرون رفت. دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر

 5 دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم در نظر گرفته شد.

این دیدار در نهایت با برتری 3 بر یک سرخ پوشان به پایان رسید.دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر