سرمربی هلند درباره بازی با فرانسه گفت: می‌خواهم تیمم را برای ارائه یک بازی خوب و کامل به زمین بفرستم تا نشان دهیم چیزی از حریف کم نداریم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از تلگراف، هلند بعد از ناکامی در رسیدن به جام جهانی 2018 روسیه توانست در دیداری دوستانه برابر پرو به برتری برسد. لاله‌های نارنجی باید در لیگ ملت‌ های اروپا به مصاف فرانسه قهرمان جام جهانی بروند؛ دیداری که می‌تواند عیار تیم رونالدو کومان را مشخص کند.

رونالدو کومان سرمربی هلند درباره بازی با فرانسه گفت: فرانسه تیم خوب و باکیفیتی است و با شایستگی در جام جهانی توانست به عنوان قهرمانی دست یابد. با این حال این نتیجه مربوط به گذشته است. باید خودمان را برابر قهرمان جهان محک بزنیم و نتیجه بگیریم. می‌خواهم تیمم را برای ارائه یک بازی خوب و کامل به زمین بفرستم تا نشان دهیم چیزی از حریف کم نداریم.

سرمربی هلند در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد: برابر تیم‌های باکیفیتی چون فرانسه نباید اشتباه کنید چون ممکن است همان اشتباه منجر به از دست رفتن نتیجه بازی شود. باید بهترین بازی خودمان را ارئه دهیم.

در بازی دوستانه قبلی هلند که برابر پرو برگزار شد، وزلی اسنایدر بازی خداحافظی خود را انجام داد تا برای همیشه از تیم ملی کشورش خداحافظی کرده باشد. در همین رابطه کومان گفت: البته که نسل بازیکنانی چون روبین فان پرسی، آرین روبن و وزلی اسنایدر برای فوتبال ما فوق العاده بود و الان بازیکنان جدیدی به تیم ملی هلند اضافه شدند که با گذشته فرق دارند و باید بتوانیم این فاصله موجود را کم کنیم.