تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در تورنمنت چهارجانبه اسلوونی مقابل میزبان شکست خورد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضوری قدرتمند در رقابت‌ های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ آماده می‌کند، روز جمعه از ساعت ۲۲:۳۰ در دومین دیدارش در تورنمت چهارجانبه لیوبلیانای اسلوونی، رو در روی میزبان رقابت‌ها  رفت و با وجود پیروزی در ست‌های نخست و چهارم در نهایت نتیجه را با حساب سه بر دو به میزبان واگذار کرد.

کولاکوویچ برخلاف بازی نخست برابر آمریکا که از نفرات جوان بهره برد، در این دیدار که جنبه حیثیتی برای بازیکنان ایران در برابر سرمربی پیشینشان داشت، نفرات اصلی را وارد زمین کرد و سعید معروف، محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، امیر غفور، علی شفیعی و مرتضی شریفی را در ترکیب اصلی قرار داد اما در پایان ست‌های بازی این دیدار طولانی را با امتیاز های ۲۵-۲۷، ۳۱-۲۹، ۲۵-۲۳، ۲۳-۲۵ و ۱۸-۱۶ به اسلوونی واگذار کرد. 

والیبالیست‌ های ایران در نخستین دیدارشان در تورنمنت اسلوونی روز گذشته برابر آمریکا شکست خوردند و باید امروز (شنبه) در آخرین بازی خود از ساعت ۲۳:۴۵ به مصاف کانادا بروند.

هم‌چنین در نخستین دیدار روز دوم این تورنمنت، تیم‌ ملی آمریکا موفق شد با حساب سه بر یک از سد کانادا بگذرد تا دومین پیروزی یانکی‌ها در شب دومین شکست کانادایی‌ها رقم بخورد.

تیم‌ملی والیبال ایران که در رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۸ با تیم‌های بلغارستان، لهستان، کوبا، فنلاند و پورتوریکو هم‌گروه است، باید بیست و یکم شهریور در نخستین دیدارش از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف پورتوریکو برود.