مهاجم بایرن مونیخ گفت: ما تیم بسیار خوب و با کیفیتی هستیم و انگیزه زیادی هم داریم که بتوانیم قهرمانی خودمان را در لیگ تکرار کنیم. کافی است فقط به نیمکت تیم ما نگاه کنید و ببینید چه بازیکنانی در تیم ما نیمکت نشین هستند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از بیلد، بایرن مونیخ توانست در شش سال قبل به قهرمانی در لیگ آلمان دست یابد. اختلاف فاحش بایرن با تیم دوم جدول رده بندی باعث شده است تا لیگ آلمان به قابل پیش بینی و کسل‌ترین لیگ اروپا تبدیل شود.

امسال نیز بعد از دو هفته بایرن مونیخ توانسته است به دو برد پیاپی در این رقابت‌ها دست یابد.

توماس مولر در واکنش به قهرمانی تکراری بایرن مونیخ در بوندسلیگا گفت: ما بار دیگر می‌خواهیم قهرمان شویم و سلطه خودمان را در لیگ نشان دهیم. توانایی این کار را هم داریم. ما هواداران بوندسلیگا نیستیم. ما بازیکن هستیم و به ما مربوط نیست که بوندسلیگا بی هیجان و کسل کننده باشد.

تیم‌های ولفسبورگ و هرتابرلین نیز دیگر تیم‌های شش امتیازی بوندسلیگا تاکنون هستند. بایرن مدافع عنوان قهرمانی باید در هفته سوم برابر بایر لورکوزن قرار گیرد که به نظر می‌رسد دیدار دشواری برای تیم کواچ باشد.

در همین رابطه مولر گفت: ما تیم بسیار خوب و با کیفیتی هستیم و انگیزه زیادی هم داریم که بتوانیم قهرمانی خودمان را در لیگ تکرار کنیم. کافی است فقط به نیمکت تیم ما نگاه کنید و ببینید چه بازیکنانی در تیم ما نیمکت نشین هستند.