سرمربی رئال مادرید گفت: دیگر نمی‌توان نسبت به تصاویر ابهام داشت. VAR عدالت را به بازی‌ها می‌آورد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب ۴ بر یک برابر لگانس پیروز شد و با ۹ امتیاز در صدر جدول لالیگا قرار گرفت.

یولن لوپتگی پس از بازی گفت‌: هدف ما کسب سه امتیاز بازی بود. بازی خوبی برابر حریفی سرسخت انجام دادیم. پس از مساوی شدن بازی کمی پر استرس ظاهر شدیم. حریف تلاش زیادی برای باز کردن دوباره دروازه‌مان را داشت ولی توانستیم دوباره خود را پیدا کنیم و بازی کاملی به نمایش بگذاریم. ما شایسته کسب سه امتیاز بودیم.

کریم بنزما گل دوم رئال مادرید را در نیمه دوم به ثمر رساند. این گل به لطف VAR تایید شد. سرمربی رئال مادرید گفت‌: باید به این فناوری عادت کرد چون برای همیشه باقی خواهد ماند. گل به نظر درست می‌رسید  اما داور در آن شک داشت و این اتفاق عادی است. VAR  بر طرف کردن ابهامات استفاده می‌شود و به داوران کمک می‌کند. دیگر نمی‌توان نسبت به تصاویر ابهام داشت. VAR عدالت را به بازی‌ها می‌آورد.

تیبو کورتوا نخستین بازی‌اش را با پیراهن رئال مادرید در لالیگا انجام داد. سرمربی اسپانیایی درباره دروازه‌بان بلژیکی اظهار کرد: در رابطه با حضور او برنامه‌ریزی کرده بودیم. ما سه دروازه‌بان بزرگ در اختیار داریم که در هر بازی می‌توانند به میدان بروند. باید دید در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. من همیشه با بازیکنانم صحبت می‌کنم. در دیدار دیشب تصمیم گرفتیم کورتوا به میدان برود. کیلور ناواس مقابل خیرونا بازی خوبی را به نمایش گذاشت و او را می‌توان به عنوان بهترین دروازه‌بان اروپا نامید. ما درباره دروازه‌بانان برنامه مشخصی داریم.

کریم بنزما در بازی دیشب نیز دبل کرد. لوپتگی گفت‌: او شایسته چنین شرایطی است چون بازیکن خیلی بزرگی است. گلزنی بنزما اهمیت زیادی دارد و او می‌تواند جایزه پیچیچی (بهترین گلزن فصل) را به دست آورد.