سرمربی رم بعد از شکست برابر میلان گفت: اگر می‌خواهیم به پیروزی برسیم باید جنگنده تر و باانگیزه تر از این ظاهر شویم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  مدیاست، رم در هفته سوم رقابت های سری A در خانه میلان به میدان رفت و با نتیجه‌ دو بر یک تن به شکست داد. دی فرانچسکو از  عملکرد تیمش در این دیدار راضی نیست.

سرمربی رم در نشست خبری بعد از  بازی، گفت‌: در دیدار برابر آتالانتا یک نیمه را به حریف دادیم و امشب (جمعه) هم چنین چیزی تکرار شد. در نیمه نخست عملکرد ناامید کننده‌ای از خود نشان دادیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم. در بدترین دقیقه بازی گل خوردیم. شکست در چنین شرایطی واقعا ناراحت کننده است. برای بهتر شدن به زمان نیاز داریم.

او ادامه‌ داد: در خط دفاعی به زمان نیاز داریم و در این دیدار هم مرتکب اشتباه شدیم. ما بازی را بد شروع می‌کنیم و بعد از آن بهتر ظاهر شویم و باید در این باره تامل کرد. می‌خواستم در این دیدار تیم را از نظر کارهای دفاعی در شرایط بهتری قرار دهم اما باز هم گل بدی دریافت کردیم. گاهی اوقات تیم از نظر ذهنی مشکل دارد و نه بدنی. اگر می‌خواهیم  به پیروزی برسیم باید جنگنده تر و باانگیزه تر از  این ظاهر شویم.

دی فرانچسکو در پایان سخنان خود، ‌اضافه کرد: ادین ژکو و پاتریک شیک برای هماهنگ تر شدن به زمان بیشتری نیاز دارند. هر دو بازیکن از نظر من عملکرد خوبی از  خود نشان دادند ما باید تلاش بیشتری از خود نشان دهیم و بیشتر در کارهای عمقی شرکت کنیم.

رم از  سه دیداری که در فصل جاری به میدان رفته چهار امتیاز کسب کرده و این عملکرد خوبی برای تیمی که برای کسب عنوان قهرمانی می جنگند نیست.