سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: جمعه به ایران خواهم رفت. اگر باور نداشتم که شرایط آماده خواهد بود به ایران نمی رفتم ولی اعتماد می کنم و قرارداد جدیدی با ایران امضا خواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آسوشیتدپرس، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران آماده امضای قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران تا پایان جام ملت های آسیا 2019 است. این مربی از سال 2011 هدایت ایران را بر عهده داشته است ولی نتوانست در جام جهانی 2018 ایران را به دور دوم برساند و دو طرف تاکنون توافقی برای ادامه همکاری نداشتند. 

کارلوس کی روش درباره ادامه حضور در ایران گفت: در طول این مدت من پیشنهادهای زیادی از کشورهای مختلف جهان داشتم ولی هیچوقت درها را برای بازگشت به ایران نبستم. نیاز است که مطمئن شوم فدراسیون به طور کامل از برنامه های ما برای جام ملت های آسیا حمایت خواهد کرد.

ایران تیم اول آسیا در رده بندی فیفا است ولی از سال 1976 موفق نشده است به قهرمانی در جام ملت های آسیا دست یابد و این بار ایران در جام ملت ها با تیم های ویتنام، عراق و یمن همگروه شده است.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران ادامه داد: من بر طبق مکالماتی که قبلا داشتم و عنوان شده بود شرایط برای جام ملت های آسیا به خوبی خواهد بود، جمعه به ایران خواهم رفت. اگر باور نداشتم که شرایط آماده خواهد بود به ایران نمی رفتم ولی اعتماد می کنم و قرارداد جدیدی با ایران امضا خواهم کرد.