نتایج کاروان ایران در دوازدهمین روز بازی های آسیایی به شرح زیر است.

به گزارش خبرگزاری موج، دوازدهمین روز از مسابقات آسیایی اندونزی از صبح امروز آغاز شده که انتطار می‌رود ورزشکاران ایرانی همانند 11 روز اخیر صاحب مدال شوند.

البته با توجه به مدال هایی  که طی روزهای اندونزی در رشته پنچاک سیلات، بدمینتون و سنگنوردی کسب کرده، امید ایران برای رسیدن به جایگاه چهارم به حداقل رسیده و باید طی روزهای آینده به دنبال حفظ جایگاه پنجم باشد.

گزارش لحظه به لحظه بازی‌ها و نتایج ورزشکاران ایرانی در روز دوازدهم بازی های آسیایی ۲۰۱۸ را در زیر می‌خوانید:

تیم کایاک مردان:

تیم کایاک مردان باترکیب احمدرضا طالبیان، پیمان قوی‌دل، علی آقامیرزایی و امین بوداغی بر سکوی سوم ایستاد و صاحب مدال برنز شد.

هدیه کاظمی در فینال کایاک یکنفره ۵۰۰ متر بانوان با حریفانی از چین، کره، ژاپن، اندونزی، قزاقستان، سنگاپور و هند رقابت کرد و در پایان با زمان ۲:۰۲.۲۸۰ دقیقه صاحب مدال نقره شد.

کانوی دونفره:

فاطمه کرمجانی و آتنا رئوفی در فینال کانوی دونفره 500 متر بانوان با زمان ۲:۱۰.۴۰۸ دقیقه هفتم شدند و از کسب مدال بازماندند.

در فینال کانوی یکنفره 1000 متر مردان، محمدنبی رضایی در پایان با زمان ۴:٠۶.۴٣۴ دقیقه سومین مدال قایقرانی را به رنگ برنز کسب کرد.

جودو:

مبینا عزیزی، جودکار وزن منهای ۵۷ کیلوگرم در دور نخست "لو تی" از چین را پیش رو داشت. عزیزی در این مسابقه با ضربه فنی شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

دوچرخه سواری:

محمد گنج خانلو، رکابزن ایرانی در دور نخست ماده اومنیوم در مکان نخست جدول قرار گرفت. این مسابقه در 4 مرحله برگزار می شود.

واترپلوئیست‌های ایران:

واترپلوئیست‌های ایران در دور دوم مسابقات واترپلو بازی‌های آسیایی جاکارتا مقابل عربستان با نتیجه 15 بر 7 پیروز شدند و به نیمه نهایی راه یافتند.

جودوی مردان:

محمد محمدی بریمانلو جودوکار وزن منهای ۷۳ کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم موفق شد ناکانو از فیلیپین را با ضربه فنی شکست دهد و راهی دور یک چهارم نهایی شود.

سعید ملایی جودوکار وزن منهای 81 کیلوگرم کشورمان در دور نخست  موفق شد حریف اندونزیایی خود را با ضربه فنی شکست دهد و راهی دور یک چهارم نهایی شود.

در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم مردان محمد محمدی بریمانلو در یک چهارم نهایی برابر «ریسام بتوف» از قرقیزستان به برتری دست یافت و با دومین برد متوالی به نیمه نهایی رسید.

در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم جودوی مردان سعید ملایی در یک چهارم نهایی برابر «گائو های» از چین با ضربه فنی به برتری دست یافت و با دومین برد متوالی به نیمه نهایی رسید.

فینال کانوی:

شاهو ناصری و علی اجاقی در فینال کانوی دونفره هزار متر با زمان ۳:۴۹.۲۶۵ دقیقه چهارم شدند تا دست آنها نیز از کسب مدال کوتاه بماند.

دنیا آقایی در وزن منهای 70 کیلوگرم زنان در دور نخست مقابل «ژو یان» از چین شکست خورد و حذف شد.

تمپو ریس:

محمد گنج خانلو در مرحله دوم( تمپو ریس) در رده نهم جای گرفت و در مجموع با حدنصاب هر دو مرحله ، تا اینجا در رتبه دوم در میان ١٨ شرکت کننده حاضر قرار دارد و دو رقابت دیگر را تا پایان عصر امروز پیش روی خود دارد.

سوارکاری:

داوود پوررضایی سوارکار ایرانی با ایستادن در رتبه ۲۶ نتوانست به راند دوم مسابقات پرش با اسب صعود کند.