رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم استقلال بتواند در دیدار با السد نتیجه خوبی برای فوتبال ایران کسب کند.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که دیروز شنبه در محل تمرین استقلال حاضر شده بود، برای دقایقی با بازیکنان استقلال صحبت کرد.

تاج گفت: استقلال تیم ملی کشور ماست. من خودم خیلی به بازی با السد امیدوار هستم. می‌دانم مدیران استقلال و پرسپولیس خیلی زحمت کشیده‌اند. یک مربی بسیار خوب به اسم آقای وینفرد شفر در کنار شما قرار دارد که به فوتبال ما شخصیت داده است. حضور چنین سرمربی‌ای باعث غنی شدن و پر محتوا شدن فوتبال ما می‌شود. این یک موضوع خوب برای استقلال است.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه گفت: امیدوارم بازی با السد، یک بازی خوب باشد. میزان هزینه‌ها و شرایطی که حریف دارد را می‌دانم. می‌دانم هزینه‌های ما با تیم‌های قطری غیر قابل مقایسه است ولی ما ایرانیم و با همین بازیکنان اتفاقات بزرگی تاکنون رخ داده است. امیدوارم ببرید. مدیرعامل استقلال و وزیر ورزش خیلی زحمت کشیدند. قرار بود با آقای وزیر به اینجا بیایم که الان من سلام ایشان را به شما می‌رسانم. ان‌شاءالله یک اتفاق خوب رخ دهد. معتقدم شما بازیکنان بسیار خوبی هستید. آقای فتحی تمام وقت در استقلال هستند. آقایان قراب و عبداللهی و حاجیلو از پیشکسوتان فوتبال ما هستند. امیدوارم در کل اتفاقات خوبی برای استقلال در بازی با السد رخ دهد.

با پایان صحبت‌های مهدی تاج در جمع بازیکنان و مربیان، امیر حسین فتحی ضمن تشکر از حضور رئیس فدراسیون فوتبال و حمایتهای ایشان، ابراز امیدواری کرد که استقلال بتواند در دیدار با السد نتیجه خوبی برای فوتبال ایران کسب کند.