قهرمان وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ گفت: من بارها در تمرینات رکورد جهان را زده بودم و اگر با اعتماد به نفس وزنه زدم به این دلیل بود که بارها این رکورد را در تمرینات تکرار کرده بودم.

به گزارش خبرگزاری موج، سهراب مرادی در مورد رکورد شکنی که در بازی‌ های آسیایی ۲۰۱۸ داشت گفت: هفت ماه تمرینات شبانه روزی ام به بار نشست . من بارها در تمرینات رکورد جهان را زده بودم و اگر با اعتماد به نفس وزنه زدم به این دلیل بود که بارها این رکورد را در تمرینات تکرار کرده بودم.  رکوردهای دو ضرب و مجموع جهان دست خودم بود اما می‌خواستم آن‌ها را دوباره ارتقاء دهم که نشد. البته برای من مهم شکستن رکورد یک ضرب بود که فکر می‌کنم حدود ۲۰ سال پیش این رکورد ثبت شده بود و خدا را شکر توانستم آن را هم به نام خود ثبت کنم. فکر می کنم پس از شکستن رکورد یک ضرب جهان تمرکزم را از دست دادم و کمی راضی شده بودم. ان شاالله در مسابقات جهانی جبران می کنم.

مرادی در مورد اوت شدن کیانوش رستمی نیز بیان کرد: من حواسم بر روی وزنه‌های خودم بود و اصلا متوجه نشدم که کیانوش چه کار کرد. به هر حال او وزنه‌بردار بزرگی است و باید به او احترام گذاشت. ان‌شاءالله در مسابقه‌های بعدی بهتر کار می‌کند.

قهرمان بازی‌ های آسیایی ۲۰۱۸ در پاسخ به این پرسش که در وزن جدید هم به فکر ثبت رکوردهای جهانی هست یا خیر تاکید کرد: پرونده ۹۴ کیلوگرم بسته شد و حالا باید ببینیم در وزن ۹۶ کیلوگرم رکوردها به چه صورت است. دو ماه دیگر مسابقه‌های جهانی را داریم و آنجا مشخص خواهد شد.

او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه در حرکت دو ضرب رییس فدراسیون پشت صحنه به او چه چیزی گفت، بیان کرد: به من گفت محکم باشم و بجنگم.