هافبک تیم ملی فوتبال ایران با پیوستن به تیم آمیان فرانسه گفت: آمیان از مدت‌ها قبل من را می‌خواست و باید نشان می‌دادم که برای تیم بسیار ارزشمند هستم و می‌توانم خودم را نشان دهم. رفتن به امیان بهترین گزینه پیش روی من بود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت sydsvenskan، سامان قدوس هافبک تیم ملی فوتبال ایران که در جام جهانی به میدان رفت، با جدایی از تیم اوسترشوندز راهی تیم آمیان فرانسه شد تا تبدیل به اولین ایرانی حاضر در لیگ فرانسه شود.

قدوس درباره حضور در این تیم فرانسوی گفت: آمیان بهترین باشگاه برای من بود. در شرایط بدنی بسیار خوبی قرار دارم چرا که در لیگ سوئد تا همین هفته پیش به میدان رفتم و از آمادگی خوبی برخوردار هستم. اینجا آمدم تا برنده شوم. امیان از مدت‌ها قبل من را می‌خواست و باید نشان می‌دادم که برای تیم بسیار ارزشمند هستم و می‌توانم خودم را نشان دهم. رفتن به امیان بهترین گزینه پیش روی من بود. 

کریستوف پلیسر سرمربی آمیان نیز درباره بازیکن ایرانی گفت: خیلی خوشحالیم که او را به خدمت گرفتیم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم. انتظار داریم او در بازی برابر رمیس برای تیم به میدان برود. او بازیکنی است که می‌تواند از نظر هجومی خیلی به تیم ما کمک کند و در پست‌های مختلفی به میدان برود.