سرپرست سازمان لیگ فوتسال گفت: فوتسال ایران قدرت و جایگاه خودش را در جهان به خوبی نشان داده و طبیعتا از هیچ حریفی نمی‌ترسیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان سرپرست سازمان لیگ فوتسال درباره قرعه‌کشی این رقابت‌ها و هم گروهی با تیم‌های قدرتمندی هم‌چون روسیه و برزیل گفت: به اعتقاد من همه مسابقات ما از اولین بازی در این رقابت‌ها حکم یک فینال سخت را خواهد داشت. با این وجود فوتسال ایران قدرت و جایگاه خودش را در جهان به خوبی نشان داده و طبیعتا از هیچ حریفی نمی‌ترسیم. بچه‌های ما با تمام توان در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند و به دنبال حضور در جمع چهار تیمی پایانی و کسب مدال خواهیم بود.

سرپرست کمیته فوتسال هم‌چنین پیرامون برنامه‌های آماده سازی تیم اعزامی، گفت‌: خوشبختانه برنامه‌ها و اردوهای خوبی تا امروز داشته‌ایم و در فرصت باقی مانده هم روند آماده‌سازی تیم به بهترین شکل دنبال خواهد شد. این تیم بازیکنان و هم‌چنین مربیان بسیار خوبی در اختیار دارد که با آمادگی مطلوب برای حضور در رقابت‌ها آماده شده، بر این اساس انتظار داریم که نتایج خوبی هم در این مسابقات کسب کنیم.