سرمربی ناپولی گفت: بازی های نخست همواره سخت است و بسیار خوشحالم که توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم. از عملکرد تیم راضی نیستم اما این طبیعی است و بازی به بازی بهتر و هماهنگ تر می‌شویم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  مدیاست، ناپولی فصل جدید رقابت‌ های سری A را با هدایت کارلو آنچلوتی با پیروزی آغاز کرد.

ناپولی در خانه لاتزیو به میدان رفت و با وجود این که با یک گل عقب افتاد اما  توانست با نتیجه‌ دو بر یک بازی را به سود خود به پایان رساند تا نخستین سه امتیاز را به دست بیاورد و گام نخست را محکم بر دارد.

آنچلوتی در نشست خبری بعد از  بازی گفت‌: در ابتدا کمی نگران شدم چرا که تیم خوب بازی نمی‌کرد  و دروازه‌ ما باز شد اما هر چه بازی گذشت هماهنگی ما بیشتر و نگرانی‌ام برطرف شد. ورزشگاه المپیکو خانه من است  و خاطرات خوبی از  این ورزشگاه دارم. در دیدارهای زیادی در این ورزشگاه با رم پیروز شده‌ام.

او ادامه‌ داد: بازی های نخست همواره سخت است  و بسیار خوشحالم که توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم. از  عملکرد تیم راضی نیستم اما این طبیعی است و بازی به بازی بهتر و هماهنگ تر می‌شویم. بازی را بد آغاز کردیم. هم در کارهای دفاعی و هم در خط حمله تمرکز لازم را نداشتیم و این من را نگران کرده بود اما  بازیکنان با تلاش زیادی که از  خود نشان دادند سه امتیاز را به دست آوردند. جنگندگی و تلاش زیاد بازیکنانم ستودنی است و بسیار خوشحال هستم که این سه امتیاز را به دست آوردیم.