سرمربی تیم ملی اسپانیا گفت: باید از میان ۷۲ بازیکن، چنین لیستی را ارائه دهم که کار خیلی سختی است. در این زمان باید شرایط بازیکنان را بررسی کنم. فهرست جدید متفاوت خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، لوییس انریکه شاهد قهرمانی بارسلونا در سوپر جام اسپانیا بود که با پیروزی ۲ بر یک مقابل سویا به دست آمد. سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا پس از بازی گفت‌: طنجه (میزبان سوپر جام)‌ مکان خاصی است و جو خیلی خوبی دارد.

سرمربی اسپانیایی درباره خداحافظی جرارد پیکه از تیم‌ ‌ملی  اظهار کرد: تصمیم او غیر قابل بازگشت بود. او دو سال پیش چنین تصمیمی گرفته بود. زمان زیادی برای فکر کردن به آن اختصاص داده بود. باید به آن احترام گذاشت و عملکردش در این سال‌ها را مدنظر گرفت.

انریکه در مورد نخستین فهرست خود گفت‌: مشکل من این است که باید از میان ۷۲ بازیکن، چنین لیستی را ارائه دهم که کار خیلی سختی است. در این زمان باید شرایط بازیکنان را بررسی کنم. فهرست جدید متفاوت خواهد بود.

سرمربی اسپانیایی درباره یورو آینده اظهار کرد: من هدفمند هستم اما اکنون به ومبلی و به دیدار برابر انگلیس فکر می‌کنم. برابر تیمی قرار خواهیم گرفت که جام جهانی خوبی را پشت سر گذاشته است. همه چیز مهیا است تا شاهد یک بازی زیبا باشیم و از آن لذت ببریم.