نتایج هفته نخست لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، هفته نخست لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان با انجام ۱۳ دیدار به میزبانی هیئت کیش، نفت امیدیه و هیئت همدان در سایت تیروکمان برگزار شد و نتایج زیر بدست‌ آمد.

در بخش ریکرو بانوان؛ امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان ۳ بر ۲ پاکان البرز را شکست داد، کمانداران پایتخت ۵ بر صفر مس کرمان را مغلوب خود کردند و هیئت کیش ۴  بر یک یاران جنوب کوشک شهرکرد را شکست داد.

در ریکرو مردان؛ کمانداران پایتخت ۴ بر یک هیئت قم را شکست داد، نفت امیدیه ۳ بر ۲ میعاد بروجن را مغلوب خود کرد، پاس قوامین ۵ بر صفر برابر هیئت کیش به پیروزی رسید و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان ۳ بر ۲ برابر فولاد مبارکه سپاهان به برتری رسید.

در بخش کامپوند مردان؛ سولار پلیمر البرز ۴  بر یک فولاد مبارکه اصفهان را شکست داد، ققنوس خرمدره ۳ بر ۲ نفت امیدیه را شکست داد و ناجا ۵ بر صفر ویلانچ گیلان را مغلوب خود کرد.

در کامپوند بانوان نیز امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان ۴ بر یک هیئت اصفهان را شکست داد، سولار پلیمر البرز ۵ بر صفر ذوب آهن را شکست داد و مس کرمان ۵ بر صفر بیمه سینا را مغلوب خود کرد.
در جدول رده بندی هفته نخست لیگ برتر تیروکمان و در بخش ریکرو بانوان؛ کمانداران پایتخت با ۵ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد، هیئت کیش با ۴ امتیاز و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان با ۳ امتیاز در رده دوم و سوم قرار دارند.

در ریکرو مردان؛ پاس قوامین با ۵ امتیاز در جایگاه نخست ایستاده است و کمانداران پایتخت با ۴ امتیاز و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان با ۳ امتیاز  در جایگاه دوم و سوم جدول رده‌بندی قرار دارند.

در کامپوند مردان؛ ناجا ۵ با امتیاز اول است و سولار پلیمر البرز با ۴ امتیاز و ققنوس خرمدره با ۳ امتیاز به ترتیب در رده دوم و سوم قرار دارند.

در کامپوند بانوان نیز مس کرمان با ۵ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و سولار پلیمر البرز با ۵ امتیاز و امپراطوری کاشی و سنگ سامان همدان با ۴ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.