تیم ملی تکواندو ایران در مسابقات تیمی گرنداِسلم توانستند هوگوپوشان قزاق را شکست دهند و مدال برنز را بدست آورند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات قهرمانی تیمی گرنداِسلم در سه گروه مردان، زنان و مختلط از ساعت ۵:۳۰ صبح (به وقت تهران) روز جمعه - ۵ مردادماه در "ووشی" چین آغاز و امروز (یکشنبه – ۷ مردادماه) به پایان می‌رسد.

ایران، ترکیه، چین (۲ تیم)، ژاپن، ساحل عاج، قزاقستان، کره جنوبی و مراکش تیم‌های شرکت کننده گروه مردان در این دوره از رقابت‌ها هستند.

امروز (یکشنبه – ۷ مردادماه) مسابقات کسب عنوان سومی و فینال برگزار شد که تیم ایران موفق شد با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ هوگوپوشان قزاق را شکست دهد و بر سکوی سومی این دوره از مسابقات بایستد.

نمایندگان کشورمان در روز نخست این رقابت‌ها و در اولین دیدار موفق شدند تیم ترکیه را با نتیجه ۶۵ بر ۵۳ مغلوب خویش سازند، اما در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها با تیم "چین یک" مبارزه و نتیجه را ۶۵ بر ۵۵ واگذار کردند و بر همین اساس امروز برای کسب عنوان سومی با نمایندگان قزاقستان مبارزه کردند.

تیم "چین دو" نیز عنوان سومی این رقابت‌ها را بدست آورد و تیم‌های کره جنوبی و "چین یک" برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر می‌روند.

تیم ایران با ترکیب سیدحسین احسانی، مهدی جلالی، رامین حسین قلی‌زاده، پوریا عرفانیان و عرفان ناظمی در این رقابت‌ها حضور دارد.

هدایت این تیم برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی، رضا ایمان‌زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز است.

گفتنی است؛ این رقابت‌ها G. ۸ است و به ترتیب به تیم اول تا سوم ۸۰، ۴۸ و ۲۸/۸۰ امتیاز تعلق می‌گیرد.