سرمربی لیورپول گفت: از مجموعه بازیکنانی که در اختیار دارم خوشحال هستم ولی هنوز زمان زیادی تا شروع لیگ برتر باقی مانده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، لیورپول بامداد امروز در دیداری دوستانه با نتیجه پرگل ۴ بر یک منچستریونایتد را شکست داد. گل چهارم این تیم را ژردان شکیری خرید جدید این تیم، به زیبایی وارد دروازه یونایتد کرد.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از برتری تیمش در این دیدار دوستانه گفت: ما نسبت به بازی دوستانه قبل برابر بوروسیا دورتموند پیشرفت خوبی داشتیم. بازیهای دوستانه هم مجالی برای یادگیری است و اگر شما اشتباه نکنید می توانید برنده از زمین خارج شوید. در حال حاضر شرایط خوبی داریم و باید بگویم نیازی به خرید بازیکن جدید نداریم. البته شاید این وسال را فردا از من کنید، من جواب دیگری خواهم داد. از مجموعه بازیکنانی که در اختیار دارم خوشحال هستم ولی هنوز زمان زیادی تا شروع لیگ برتر باقی مانده است. در مجموع نمایش تیمی من در این دیدار رضایت بخش و خوب بود.

او در پایان گفت: شکیری یکی از بازیکنانی است که زودتر از چیزی که انتظار داشتم به تیم ما پیوست. گل او برابر یونایتد مقداری غیرطبیعی بود. او بلافاصله بعد از امضای قرارداد می‌خواست با ما تمرین کند ولی من به او گفتم خیر باید استراحت کند. او دوران خوبی در بایرن مونیخ، اینتر و استوک سیتی داشت و خیلی دوست دارد با ما کار کند و مطمئن هستیم در کنار بازیکنان خوب دیگر می‌تواند تاثیر خوبی در تیم داشته باشد.