امروز دست سرمربی استقلال برای افتتاحیه لیگ خالی است و شاید تنها امیدها به بازیکنان جوان باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، ترکیب احتمال استقلال برای بازی مقابل پیکان اعلام شد. امروز استقلال در شرایطی به مصاف پیکان می رود که از جمع بازیکنان فصل گذشته مامه تیام، سرور جپاروف، امید ابراهیمی، امید نورافکن و مجید حسینی را در اختیار ندارد و این تیم تقریبا هیچ بازیکن شاخصی را هم به ترکیب خود اضافه نکرده است.
امروز مهدی رحمتی با توجه به مصدومیت حسینی در درون دروازه استقلال قرار خواهد گرفت و امیدوار است بتواند درخشش پایان فصل گذشته را تکرار کند.

دانشگر امشب در قلب خط دفاع استقلال قرار خواهد گرفت

منتظری- دانشگر امشب در قلب خط دفاع استقلال قرار خواهند گرفت و باید تلاش کنند اجازه موقعیت سازی به خط حمله قدرتمند پیکان را ندهند.

دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و پیکان
اگر اتفاق خاصی نیفتد فرشاد محمدی مهر دفاع راست و میلاد زکی پور مدافع چپ استقلال خواهند بود.
اما در پست هافبک دفاعی امروز کریمی در کنار فرشید باقری بازی می کند، بازیکنی که می خواهد ثابت کند انتقادهای زیادی که به او می شد درست نیست و می تواند بازیکن با کیفیتی باشد. امشب وریا غفوری، الهیار صیادمنش و فرشید اسماعیلی به عنوان هافبک های تهاجمی استقلال تلاش می کنند روح الله باقری را در نوک خط حمله تغذیه کنند.
ترکیب احتمالی استقلال در بازی با پیکان به شرح زیر است:
مهدی رحمتی، محمد دانشگر، پژمان منتظری، فرشاد محمدی مهر، میلاد زکی پور، فرشید باقری، علی کریمی، وریا غفوری، الهیار صیادمنش، فرشید اسماعیلی و روح الله باقری