بازیکن پرسپولیس گفت: نمی‌دانم چه کسی تصمیم گیرنده است و چه کسی نظر می‌دهد. شاید با سیدحسین حسینی از یکسری جهات موافق باشم و به نظرم تصمیم گیرنده‌ها مشکل دارند و کارشناسی نیست و افراد دیگری تصمیم می‌گیرند و اینها فقط اجرا کننده هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید جلال حسینی بازیکن پرسپولیس درباره برگزاری مراسم برترین‌ های فوتبال ایران گفت: مراسم خوب نبود، بد هم نبود. از همه لحاظ خوب نبود. نمی‌دانم چرا اما به نظرم خوب نبود. به نظرم خیلی چیزها اشکال داشت.

او در واکنش به این سوال که به نظر می رسد دل پری دارد اظهار کرد: درباره همه چیز به موقع صحبت می‌کنم. از همه هواداران و بازیکنان پرسپولیس تشکر می‌کنم.

حسینی درباره انتخاب‌های صورت گرفته که مورد انتقاد حسین حسینی بوده بیان کرد: نمی‌دانم چه کسی تصمیم گیرنده است و چه کسی نظر می‌دهد. شاید با سیدحسین حسینی از یکسری جهات موافق باشم و به نظرم تصمیم گیرنده‌ها مشکل دارند و کارشناسی نیست و افراد دیگری تصمیم می‌گیرند و اینها فقط اجرا کننده هستند.

مدافع پرسپولیس درباره اینکه پرسپولیسی‌ها جوایز بیشتری گرفتند اضافه کرد: مطمئناً تیمی که اول است، همین قدر جایزه می گیرد. اما به موقع شما متوجه همه چیز می‌شوید و باید ببینید چه کسانی اینگونه انتخاب می‌کنند. به زودی همه چیز مشخص می‌شود. فقط بگویم کسانی که اینجا هستند، تصمیم گیرنده نیستند.

او در پاسخ به این سؤال که آیا حق محسن مسلمان به عنوان بهترین پاسور فصل خورده نشده است افزود: نمی‌خواهم بگویم حق او خورده شده یا نه، اما او جزو بهترین‌هاست. من نمی‌خواهم درباره انتخاب‌ها صحبت کنم، چون خودم هم انتخاب شدم اما واضح می‌گویم افرادی که اینجا هستند تصمیم گیرنده نبودند.

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا کادرفنی تیم ملی در انتخاب برترین‌ها نقش داشته است یا نه خاطر نشان کرد: از تاج یا فتاحی باید بپرسید.