ستاره تیم ملی فوتبال برزیل گفت: بعد از جام جهانی اصلا دوست نداشتم که توپی را جلو خود ببینم و یا دیدار فوتبالی را نگاه کنم. روزهای تلخ و پر از اندوهی را پشت سر گذاشتم و انگار به مصیبتی بزرگ دچار شده بودم

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اکیپ، هواداران تیم ملی فوتبال برزیل امید زیادی به درخشش نیمار در جام جهانی 2018 روسیه و کسب عنوان قهرمانی داشتند اما نه نیمار توانست خوب ظاهر شود و نه برزیل جام را بالای سر برد.

نیمار جام جهانی ناامید کننده‌ای را پشت سر گذاشت و عملکرد ضعیف او باعث شد تا انتقادهای زیادی از او شود.

این بازیکن از لحظات کابوس وار خود بعد از جام جهانی گفت: بعد از جام جهانی اصلا دوست نداشتم که توپی را جلو خود ببینم و یا دیدار فوتبالی را نگاه کنم. روزهای تلخ و پر از اندوهی را پشت سر گذاشتم و انگار به مصیبتی بزرگ دچار شده بودم اما غم و اندوه برای همیشه باقی نمی ماند. حضور پسرم و خانواده‌ام باعث شد تا کمی آرامش به دست آورم.

نیمار درباره متهم شدنش به تمارض و فریب داوران گفت: معمولا باید از بازیکنانی که خشن بازی می‌کنند انتقاد شود نه از بازیکنانی که روی آنها خطا می‌شود. ظاهرا همه چیز برعکس شده است. من به روسیه رفته بود تا جام قهرمانی را بالای سر ببرم و نه اینکه رویم خطا کنند. در انتقاد از من بسیار زیاده روی شد اما باید بگویم که به چنین بی عدالتی‌های عادت کرده‌ام.

این بازیکن برزیلی افزود: من بازیکن بزرگی هستم و می دانم که چگونه خودم را از این شرایط خارج کنم. نمی توانم در آن واحد هم داور باشم و هم بازیکن. طبیعی است که وقتی تیم نتیجه نگیرد انتقادها از من زیاد شود. با من با عدالت برخورد نمی‌شود با این حال باید بگویم که آمادگی هر گونه فشاری را دارم و این شرایط را هم تحمل خواهم کرد.