داور بین المللی فوتبال کشورمان گفت: در تمام تورنمنتها و رقابت هایی که حضور داریم، تلاش می‌کنیم تا عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم و تمام تلاش مان برای درخشش نام ایران است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، علیرضا فغانی که شب گذشته دیدار رده بندی رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را قضاوت کرد، اظهار کرد: در تمام تورنمنتها و رقابت هایی که حضور داریم، تلاش می‌کنیم تا عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم و تمام تلاش مان برای درخشش نام ایران است.

وی ادامه داد: خدا را شاکریم که تیم داوری ایران در جام جهانی روسیه عملکرد مثبتی داشت و رضایت مسئولین فیفا و ناظرین داوری را جلب کرد.

فغانی با بیان این که خیلی دوست داشتیم تا به هدف بزرگ مان که قضاوت فینال جام جهانی بود دست پیدا کنیم، افزود: متاسفانه این امرحاصل نشد ولی خوشحالم که همه از عملکرد مان راضی هستند. این موفقیت حاصل زحمات و کار تیمی بود.

وی با تشکر از تمام مردم و مسئولینی که در این راه تیم داوری ایران را حمایت کردند، افزود: از سلطانی فر وزیر ورزش که در دو مرحله پیام های دلگرم کننده ای صادر کردند تشکر ویژه دارم. حمایت دکتر سلطانی فر باعث شد که ما با روحیه مضاعف وارد زمین شویم و بهترین قضاوت خود را داشته باشیم.

فغانی در پایان گفت: از سایر مسئولان، ورزشکاران، هنرمندان و عزیزانی که در این مدت همراه ما بودند و با تشویق‌های خود به ما روحیه می دادند تشکر ی کنم. تمام این تشویق‌ها و پیام‌ها باعث دلگرمی ما شده بود و ما هم تلاش کردیم تا به نحو احسنت کار خود را انجام دهیم.