ستاره ایرانی تیم فوتبال اوسترشوند سوئد گفت: هرگز پیشنهاد از لیگ برتر یا بوندسلیگا را رد نمی کنم. مدیر برنامه ام کیندبرگ می داند که کدام لیگ ها برای من مناسب هستند. آنها با باشگاه ها در تماس هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، سامان قدوس مهاجم تیم ملی کشورمان در گفتگو با «سایت فوتبالس کانالن» تأیید کرد که باشگاه اوسترشوند چندین پیشنهاد برای فروش او دریافت کرده است، از جمله پیشنهادی از سوپر لیگ چین، اما خودش شخصا پیشنهاد چین را رد کرده است.

فوتبالس کانالن در ابتدای این گفتگو نوشته است، قدوس یکی از بازیکنان پرطرفدار اوشترسوند در سال های اخیر است که در جام جهانی 2018 روسیه در تمام دیدارهای گروهی ایران بازی کرده است.

اخیرا این بازیکن 24 ساله در آستانه جدا شدن از باشگاه قرار گرفته است و اکنون تأیید می کند که چندین تیم برای جذب او مشتاق هستند.

قدوس به فوتبالس کانالن گفت: " چند پیشنهاد وجود دارد.اما همیشه شایعات و حدس و گمان های خیلی زیادی وجود دارند.

دانیل کیندبرگ، (رئیس باشگاه اوسترشوند) زمانی که پیشنهادی واقعا جالب است با من تماس می گیرد. من فکر نمی کنم تاکنون پیشنهاد جالبی بوده است، زیرا درباره پیشنهاد های جدید چیزی نشنیده ام. من روی بازی خودم تمرکز کرده ام. پنجره نقل و انتقالات هنوز هم باز است و زمان زیادی باقی مانده است. هیچ استرسی ندارم.

 مهاجم تیم ملی کشورمان درباره پیشنهاد چینی ها اظهار کرد: پیشنهادی چینی ها بسیار خوب و با مبلغ بالایی بود،  اما من کسی نیستم که در حال حاضر به پول فکر کنم؛درست است که  جوان نیستم، اما برای  قبول این پیشنهاد و برای رفتن به چین هنوز جوانم برای همین به صراحت گفتم نه، چون می خواهم ببینم که چقدر می توانم با فوتبالم پیشرفت کنم

درست است که پول مهم است، اما نه به آن اندازه که از مسیر صحیحی که از زمان نوجوانی انتخاب کرده ام، دور شوم. من کار خودم را ادامه می دهم و احتمالا به چین نخواهم رفت.

قدوس با تاکید به تمایلش برای حضور در لیگ اروپا درباره لیگ مورد علاقه اش گفت:"لیگ مورد علاقه ام همیشه لالیگا بوده است، اما من هرگز پیشنهاد از لیگ برتر یا بوندسلیگا را هم رد نمی کنم. مدیر برنامه ام کیندبرگ می داند که کدام لیگ ها برای من مناسب هستند. آنها با باشگاه ها در تماس هستند.

قدوس فکر می کند او حتی روز شنبه هفته آینده هم در اوسترشوند خواهد بود و در بازی بعدی تیمش نیز برابر مالمو بازی خواهد کرد. 
 یان بورچنال سرمربی اوسترشوند هم امیدوار است ستاره خود را برابر قهرمان سوئد داشته باشد.

وی گفت :" امیدوارم اینطور باشد اما هنگامی که شما بازیکنی این چنینی دارید، روشن است که پیشنهادهایی وجود خواهد داشت، به ویژه هنگامی که پنجره نقل وانتقالات باز باشد. اما فکر می کنم او برای ملامو آماده خواهد بود ."