در ادامه رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه، امروز دوشنبه 4 دیدار برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، رقابت‌ های جام جهانی 2018 روسیه دو شنبه 4 تیر با برگزاری چهار دیدار ادامه خواهد یافت. تا دوازدهمین روز این رقابت‌ها برگزار شود..ساعت پخش مسابقات در دوازدهمین روز به شرح زیر است:

ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه- روسیه ورزشگاه سامارا

در اولین دیدار روز دوازدهم جام جهانی ۲۰۱۸ تیم‌های ملی فوتبال اروگوئه و روسیه به مصاف هم می‌روند. روسیه میزبان که صعودش به مرحله حذفی قطعی است برای سرگروهی به مصاف یاران سوارز می‌رود. این دیدار از ساعت ۱۸:۳۰ ذر ورزشگاه سامارا برگزار می‌شود.

ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- مصر ورزشگاه وولگوگارد

تیم‌های عربستان و مصر در چارچوب رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه وولگوگارد به مصاف هم می‌روند. هر ۲ تیم شانسی برای صعود به مرحله حذفی ندارند و فقط برای اعاده حیثیت به مصاف هم می‌روند.

 

ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک

شاید بتوان به جرات گفت: حساس‌ترین دیدار روز دوازدهم جام جهانی ۲۰۱۸ بین تیم‌های ملی فوتبال ایران و پرتغال برگزار می‌شود. شاگردان کی روش با پیروزی برابر یاران رونالدو می‌توانند برای اولین بار به دور دوم جام جهانی صعود کنند. این دیدار ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه سارانسک برگزار می‌شود.

ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش- اسپانیا ورزشگاه کالینینگراد

در آخرین دیدار روز دوازدهم جام جهانی ۲۰۱۸ تیم‌های ملی فوتبال مراکش و اسپانیا از ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه کالینینگراد به مصاف هم می‌روند. مراکشی‌ها دیگر امیدی به صعود ندارند و فقط برای اعاده حیثیت به مصاف اسپانیا می‌روند.