ستاره پیشین شیاطین سرخ درباره مقایسه کریستیانو رونالدو با لیونل مسی گفت: رونالدو در دیدار برابر اسپانیا هت تریک کرد. او یک ضربه پنالتی‌ و یک ضربه آزاد را تبدیل به گل کرد اما مسی برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایسلند نه توانست پنالتی‌ را گل کند و نه ضربه آزاد را. این نشان می‌دهد که رونالدو بهتر از مسی بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از elsport، کریستیانو رونالدو در جام جهانی 2018 روسیه عملکرد درخشانی از خود نشان داده و در دو بازی توانسته چهار گل به ثمر رساند.

اما  لیونل مسی برای خلاف کریستیانو رونالدو روزهای کابوس واری را در روسیه پشت سر می‌گذارد  و بعد از دو بازی هنوز موفق به گلزنی نشده و یک ضربه پنالتی هم از دست داده است تا آرژانتین در دو بازی خود تنها یک امتیاز کسب کرده باشد و خطر حذف شدن را به شدت احساس کند.

اریک کانتونا، ستاره پیشین شیاطین سرخ این گونه درباره مقایسه کریستیانو رونالدو با لیونل مسی سخن به میان آورد: "رونالدو در دیدار برابر اسپانیا هت تریک کرد. او یک ضربه پنالتی‌ و یک ضربه آزاد را تبدیل به گل کرد اما مسی برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایسلند نه توانست پنالتی‌ را گل کند و نه ضربه آزاد را. این نشان می‌دهد که رونالدو بهتر از مسی بوده است.

تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال در سومین و آخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید به مصاف تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برود و با یک تساوی به دور بعد صعود می‌کند.