پس از گذشت ۲۶ بازی، نخستین بازگشت جام جهانی 2018 روسیه رقم خورد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، تیم‌ ‌ملی فوتبال سوییس در دیدار برابر صربستان در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه در دقایق نخست بازی دروازه‌اش باز شد اما توانست در لحظات پایانی نتیجه‌ را به نفع خود باز گرداند و پیروز شود. سوییس اولین تیمی است که پس از شکست نتیجه‌ را جبران می کند و سه امتیاز بازی را به دست می‌آورد.

الکساندر میتروویچ در ‌دقیقه پنج صربستانی‌ها را پیش انداخت اما گرانیت ژاکا در ‌دقیقه ۵۲ و ژردان شکیری در ‌دقیقه ۹۰ گل‌های سوییس را به ثمر رساندند تا نخستین پیروزی این تیم در جام جهانی به دست آید.

پس از گذشت ۲۶ بازی، نخستین بازگشت جام رقم خورد. این بازگشت پس از جام جهانی ۱۹۹۰ ایتالیا دیرترین کام‌بک جام جهانی بود. در آن رقابت ها پس از ۳۱ بازی کاستاریکا توانست سوئد را در حالی شکست دهد که با یک گل از حریفش عقب بود.

یانی اکستورم در ‌دقیقه ۳۲ سوئد را پیش انداخت اما کاستاریکا به لطف گل‌های راجرر فلورس (‌دقیقه ۷۵) و ارنان  مدفورد (‌دقیقه ۷۸) توانست سه امتیاز بازی را کسب کند.  

پیش از جام جهانی ۹۰، جام جهانی ۸۶ مکزیک رقابت‌هایی بود که دیرترین بازگشت را داشت. در این بازی‌ها پس از ۲۴ دیدار نخستین کام‌بک رخ داد. آلمان فدرال در آن سال توانست شکست را برابر اسکاتلند با پیروزی عوض کند و دو بر یک پیروز شود.

جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به کم‌ترین بازی برای کام‌بک نیاز داشت. این اتفاق در نخستین بازی جام رخ داد و میزبان توانست سه بر یک کرواسی را شکست دهد.