تیم های سوئیس و صربستان در رقابت های جام جهانی به مصاف هم رفتند که در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به نفع سوئیس به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم های ملی فوتبال سوئیس و صربستان از گروه E جام جهانی 2018 روسیه از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر یک سوئیس به پایان رسید.

این بازی با توجه به اختلاف های سیاسی بازیکنان ۲ رگه صربستانی و کوزوویی تبار سوئیس با صرب ها به یک جنگ تمام عیار تبدیل شده بود و از همان ابتدای دیدار حس انتقام جویی در وجود بازیکنانی مانند ژاکا، سفروویچ، شقیری، درمیچ و گاورانوویچ به چشم می آمد اما برخلاف انتظار شاگردان ملادن کریستائیچ خیلی زود و در دقیقه ۵ با ضربه سر الکساندر میتروویچ به گل رسیدند و این نتیجه یک بر صفر تا پایان نیمه اول تداوم یافت.  در نیمه دوم اما ورق بازی بازگشت و سوئیسی ها با کنترل نبض این دیدار، موقعیت های خوبی روی دروازه حریف خلق کردند تا اینکه گرانیت ژاکا با ضربه ای تماشایی در دقیقه ۵۲ حساب کار را به تساوی رساند.

آتش حملات سوئیس پس از این گل فروکش نکرد و ژردان شقیری در دقیقه ۹۰ گل پیروزی بخش این تیم را به ثمر رساند تا ۳ امتیاط طلایی به حساب سوئیس واریز شود. 

با این نتیجه سوئیس ۴ امتیازی شد و به رتبه دوم راه یافت تا در دور پایانی مرحله گروهی مقابل تیم حذف شده کاستاریکا شانس بیشتری برای صعود داشته باشد اما صربستان ۳ امتیازی که در جایگاه سوم گروه قرار گرفته است برای صعود به جمع ۱۶ تیم نیاز مبرمی به کسب پیروزی مقابل برزیل صدرنشین داشته باشد.

دیدار سوئیس و صربستان از گروه E جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شد که این دیدار با برتری 2 بر یک سوئیس به پایان رسید.