تیم ملی ایران در سیزدهمین مسابقه خود در لیگ ملت های والیبال برابر کره جنوبی قرار گرفت و ست اول را به سود خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی والیبال کشورمان در ادامه رقابت های لیگ ملت های والیبال 2018 امروز به مصاف تیم ملی والیبال کره جنوبی رفت. شاگردان کولاکوویچ در این هفته میزبان مسابقات هستند و هواداران امید زیادی به کسب نتیجه در خانه دارند. 

تیم ملی والیبال کشورمان در 3 هفته گذشته در 12 بازی تنها به 4 برد رسیده است و در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد. 

ست اول : ایران 27– کره جنوبی 25

هر دو تیم بازی را با قدرت شروع کردند، اما تیم کره جنوبی 8 بر 7 پیش افتاد تا کره ای ها وقت استراحت فنی اول را از آن خود کنند.

در ادامه کره ای‌ها با امتیاز ۱۲ بر ۸ از ایران پیش افتادند، اما شاگردان کولاکوویچ توانستند اختلاف را کم کنند. در امتیاز ۱۲ بر ۱۱ به سود کره جنوبی، سرمربی این تیم در خواست وقت استراحت فنی کرد.

زمانی که نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۳ به سود کره جنوبی شد تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. برتری تیم کره جنوبی ادامه پیدا کرد تا در امتیاز ۲۱ بر ۱۸ به سود این تیم کولاکوویچ در خواست وقت استراحت فنی کرد تا نکاتی را به شاگردانش گوشزد کند. ست اول با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ به سود ایران تمام شد.

ست دوم : ایران 23– کره جنوبی 25

تیم کره جنوبی در ست دوم هم بازی را بهتر از ایران آغاز کرد. آن‌ها توانستند نتیجه بازی را ۸ بر ۵ به سود خود کنند تا تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول بروند. در ادامه هم برتری آن‌ ها ادامه پیدا کرد تا اینکه در امتیاز ۱۰ بر ۵ به سود کره، کولاکوویچ درخواست وقت استراحت فنی کرد و شاگردانش را به کنار زمین فراخواند.

بازیکنان تیم کره به خوبی از اشتباهات بازیکنان ایران استفاده می‌کردند و هنگام زدن سرویس هم دریافت کننده‌ های ایران را با مشکل روبرو می‌ساختند. تیم‌ ها زمانی به وقت استراحت فنی دوم رفتند که نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۳ به سود کره جنوبی بود.

در ادامه شاگردان کولاکوویچ نتوانستند به خوبی از فرصت‌ها استفاده کنند تا نتیجه بازی ۲۱ بر ۱۹ به سود کره جنوبی شد. در این امتیاز باز هم سرمربی تیم ملی والیبال ایران درخواست وقت استراحت فنی کرد. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود کره جنوبی تمام شد.

ست سوم : ایران 25– کره جنوبی 22

در ست سوم برتری با ایران بود؛ شاگردان کولاکوویچ تمام خواسته‌ های کادر فنی را به درستی در زمین مسابقه پیاده کردند و توانستند با امتیاز ۱۱ بر ۷ هم از حریف پیش بیفتند، اما تیم کره جنوبی خیلی زود به بازی برگشت.

در امتیاز ۱۳ بر ۱۲ به سود کره جنوبی کولاکوویچ در خواست وقت استراحت فنی کرد. در امتیاز ۱۶ بر ۱۵ به سود کره جنوبی یک بار دیگر تیم‌ ها به وقت استراحت فنی رفتند. ست سوم در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

ست چهارم: ایران 25 -کره جنوبی 23

تیم ایران شروع بهتری نسبت به کره جنوبی در ست چهارم این مسابقه داشت. شاگردان کولاکوویج به خوبی قدر فرصت‌ ها را دانستند تا در امتیاز ۸ بر ۴ به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند.

تیم کره در امتیاز ۱۵ بر ۱۱ به سود ایران درخواست وقت استراحت فنی کرد. امتیاز ۱۶ را عبادی پور برای ایران کسب کرد تا در امتیاز ۱۶ بر ۱۲ تیم‌ ها به وقت استراحت فنی دوم بروند.

وقتی تیم کره اختلاف را کم کرد. کولاکوویچ در امتیاز ۱۷ بر ۱۵ به سود ایران یک بار دیگر وقفه‌ ای در جریان بازی ایجاد کرد و شاگردانش را به کنار زمین فراخواند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.