کاپیتان انگلیسی‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بعد از بازی، گفت‌: بسیار خوشحالم که در نهایت گل پیروزی را به ثمر رساندیم و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اسکای اسپورت، تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس توانست با درخشش هری کین دیدار نخست خود در جام جهانی 2018 روسیه را با پیروزی پشت سر گذارد.

تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس در دیدار برابر تونس با نتیجه‌ دو بر یک به پیروزی رسید و هر دو گل این تیم را هری کین به ثمر رساند.

کاپیتان انگلیسی‌ها در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بعد از بازی، گفت‌: بسیار خوشحالم که در نهایت گل پیروزی را به ثمر رساندیم و توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم؛ به ویژه‌ در نیمه نخست که می‌توانستیم گل های بیش‌تری به ثمر رسانیم.

او ادامه‌ داد:  باید به ستایش از بازیکنان تیمم بپردازم. تلاش زیاد از خود نشان دادیم و در نهایت به آن چه که شایسته آن بودیم رسیدیم. این تیم بازی گروهی را در دستور کار خود قرار می‌دهد و این خوشحال کننده است.

ستاره تاتنهام در پایان سخنانش گفت‌: داور می‌توانست دو ضربه پنالتی‌ به سود تیم ما بگیرد. بازیکنان تونس تلاش زیادی از خود نشان دادند و به دنبال کسب تساوی بودند اما خوشبختانه عدالت اجرا شد و در نهایت توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم.

در دیگر دیدار این گروه بلژیک توانست با سه گل پاناما را در هم کوبد.