ستاره تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل بعد از بازی برابر سوئیس گفت: نتیجه‌ ناامید کننده‌ای به دست آوردیم و حداقل پنج فرصت مسلم گلزنی را از دست دادیم. به هواداران قول می‌دهیم که جبران خواهیم کرد. ما از هیچ تیمی نمی‌ترسیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از رویترز، تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل در نخستین دیدار خود در جام جهانی 2018 روسیه به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک برابر سوییس دست نیافت.

فیلیپ کوتینیو، گل نخست بازی را با شلیکی تماشایی به ثمر رساند و در پایان بازی هم به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

او بعد از بازی، اظهار کرد: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما فرصت‌ها را یکی بعد از دیگری از دست دادیم. اگر از فرصت‌های خود به خوبی استفاده می‌کردیم در حال‌ حاضر نتیجه‌ عجیبی رقم خورده بود. طبیعی است که هر تیمی از فرصت‌های خود استفاده نکند تاوان پس می‌دهد و این قانون فوتبال است.

ستاره بارسلونا ادامه‌ داد: بسیار خوشحال شدم که این گل زیبا را به ثمر رساندم اما این خوشحالی کامل نشد و نتوانستیم پیروز بازی شویم. من تنها به دنبال گلزنی نیستم،‌ بلکه موفقیت تیم مهم‌تر است.

کوتینیو در پایان سخنانش ‌اضافه کرد: همیشه دیدارهای افتتاحیه با توجه به  شرایطی که دو تیم دارند سخت و غیرقابل پیش‌بینی است. تیم‌ ‌ملی فوتبال سوییس نشان داد که از نظر بدنی تیم خوبی است و عملکرد رضایت بخشی از خود نشان داد. نتیجه‌ ناامید کننده‌ای به دست آوردیم و حداقل پنج فرصت مسلم گلزنی را از دست دادیم. به هواداران قول می‌دهیم  که جبران خواهیم کرد. ما از هیچ تیمی نمی‌ترسیم.