سرمربی آرژانتین گفت: تمام تلاش لیونل مسی معطوف به پیروز شدن آرژانتین بود و از من عملکرد مسی رضایت دارم زیرا می دانم که او همچنان خودش را برای رساندن آلبی سلسته به دور بعدی متعهد می داند.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی فوتبال آرژانتین امروز در شرایطی در اولین دیدار خود در جام جهانی 2018 روسیه برابر ایسلند متوقف شد که لیونل مسی بهترین بخت آنها را در نیمه اول با خراب کردن یک پنالتی از دست داد تا حتی صعود آلبی سلسته نیز در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

خورخه سامپائولی گفت: "بازی زیبایی نبود زیرا بازیکنان تیم ملی فوتبال ایسلند با تجمع در زمین خودی راه لیونل مسی را بسته بودند. من کاری به نظرات و آنالیزهای مختلف ندارم اما تمام تلاش لیونل مسی معطوف به پیروز شدن آرژانتین بود و از من عملکرد مسی رضایت دارم زیرا می دانم که او همچنان خودش را برای رساندن آلبی سلسته به دور بعدی متعهد می داند.

ما مصمم به تسلط بر جریان بازی بودیم اما تیم ملی ایسلند سازمان یافته دفاع کرده و اجازه نداد ما موقعیت گل خلق کنیم. برای غلبه بر این روش ما باید کار انتقال را به سرعت انجام می دادیم اما این اتفاق در نیمه اول رخ نداد اما در 45 دقیقه دوم عملی شد.

استفاده از این روش به دلیل سبک دفاعی ایسلند کلید غلبه بر آنها بود اما ما توپ را به آرامی حرکت می دادیم."