مهاجم تیم ملی آرژانتین گفت: ما نخستین کسانی هستیم که می‌خواهیم بهترین باشیم و رویایی که همه خواهانش هستیم را به دست آوریم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین در یک بازی دوستانه بامداد امروز (چهارشنبه) به مصاف هاییتی رفت و با نتیجه چهار بر صفر حریف را شکست داد و با مردم کشورش برای سفر به جام جهانی خداحافظی کرد. لیونل مسی در این بازی هت تریک کرد و پس از بازی گفت‌: از مردم تشکر می‌کنم. مرحله مقدماتی آسان نبود. زمانی که برابر پرو قرار گرفتیم شرایط برای‌مان سخت بود چون آن‌ها ما را دچار مشکل کردند. امروز، روزی برای سرگرمی و خداحافظی با مردم بود.

مهاجم تیم ملی آرژانتین در ادامه‌ اظهار کرد: جام جهانی یک رویا برای ماست، رویای کشور است. همه به یک چیز می‌اندیشیم، یک هیجان برای همه است، ما جز بخت‌های نخست نیستیم. ما یک مسیر سخت داشتیم. اکنون چیزی هستیم که باید باشیم و هر روز بهتر از روز دیگر می‌شویم. بازیکنان سطح بالایی در اختیار داریم و خود را قدرتمند کردیم تا برای همه چیز بجنگیم.

ستاره آلبی سلسته درباره جام جهانی 2018 روسیه گفت‌: باید در نخستین بازی پیروز شویم چون برای دیگر بازی‌ها به ما آرامش می‌دهد. سه بازی نخست پیش‌رو داریم و نباید به بیش از این سه بازی فکر کنیم. گاهی اوقات در فوتبال و جام جهانی همه چیز طبق منطق پیش نمی‌رود و شگفتی‌هایی وجود دارد.

مسی درباره هدف‌شان در تیم‌ ‌ملی اظهار کرد: همه خواهان یک چیز هستیم که آن هم به دست آوردن مهم‌ترین جام با تیم‌ ‌ملی آرژانتین است. هیجان زیاد و اشتیاق فراوانی داریم. مردم شکی نداشته باشند چون ما با تمام وجود بازی خواهیم کرد. ما نخستین کسانی هستیم که می‌خواهیم بهترین باشیم و رویایی که همه خواهانش هستیم را به دست آوریم. ما بخت نخست نیستیم اما این به آن معنی نیست که تیم قوی نیستیم و بازیکنان بزرگ نداریم . برای به دست آوردن بهترین‌ها خواهیم جنگید.