مدافع تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل گفت: ما با نسل‌های دیگر برزیل فرق داریم. در حال‌ حاضر تلاش می‌کنیم بهتر از تمام نسل‌های برزیل باشیم و بتوانیم در روسیه تاریخ سازی کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل در جام جهانی 2018 روسیه با تیم‌های سوئیس، کاستاریکا و صربستان هم‌گروه است. تیاگو سیلوا، مدافع تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل قول داد این کشور در جام جهانی  زیباترین فوتبال را بازی کند. او گفت‌: ما برای جام جهانی مدت‌هاست که تلاش کرده‌ایم و آماده شده‌ایم و در دو سال گذشته پیشرفت خیلی خوبی داشتیم. در حال‌ حاضر فرصت تاریخ سازی داریم. نمی‌توانیم قول قهرمانی بدهیم ولی می‌توانیم این قول را حتما بدهیم که فوتبال زیبایی بازی کنیم.

مدافع پاری ‌سن‌ ژرمن در ادامه‌ صحبت‌های خود، ‌اضافه کرد: هر نسلی فوتبال خاص خودش را دارد. ما با نسل‌های دیگر برزیل فرق داریم. در حال‌ حاضر تلاش می‌کنیم بهتر از تمام نسل‌های برزیل باشیم و بتوانیم در  روسیه تاریخ سازی کنیم. من الان ۳۳ سال سن دارم  ولی مثل بچه هستم.

این بازیکن در پایان صحبت‌های خود درباره آمادگی نیمار برای این رقابت‌ها گفت‌: نیمار آرام است و خیلی راحت کارش را پیش می‌برد و دوست دارد که تاثیر بسیار زیادی در تیم‌ ‌ملی داشته باشد.