اد وودوارد برای جذب گرت بیل باید هزینه زیادی متحمل شود. این هزینه صرفا مالی نخواهد بود و ممکن است رئال در ازای بیل، به برخی بازیکنان یونایتد نیز چشم داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، پس از درخشش فوق العاده گرت بیل در فینال چمپیونزلیگ – که با اشتباهات لوریس کاریوس نیز همراه بود - ، ستاره ولزی اعلام کرد که دوست دارد هر هفته برای تیمش بازی کند و باید این شرایط برای حضورش فراهم شود.

او پس از بازی با لیورپول گفت:" من دوست دارم هر هفته بازی کنم و این اتفاق، این فصل و فصل قبل برای من رخ نداده است. من 5 یا 6 هفته مصدوم بودم ولی از وقتی برگشتم، کاملا آماده بودم. حالا باید بنشینم و با ایجنتم در این رابطه صحبت کنم."

حتی بدون بنزینی که بیل بر این آتش ریخت نیز شایعات در مورد انتقال ستاره سابق تاتنهام به منچستریونایتد شنیده می‌شد. بیل وقتی به رئال پیوست که مورینیو از رئال جدا شد و فرصت همکاری با مورینیو را از دست داد. با این حال، شیاطین سرخ برای اینکه بتوانند اختلاف چشم‌گیر با منچسترسیتی را جبران کنند، به دنبال جذب ستاره ولزی هستند.

رئال مذاکره کننده سرسختی است

اد وودوارد برای جذب گرت بیل باید هزینه زیادی متحمل شود. این هزینه صرفا مالی نخواهد بود و ممکن است رئال در ازای بیل، به برخی بازیکنان یونایتد نیز چشم داشته باشد.  بیل در این فصل، در تنها 20 بازی که از ابتدا در ترکیب تیمش قرار گرفته، 16 گل به ثمر رسانده است. هر چند که شک و شبهه‌های فراوانی درباره مصدومیت های او مطرح شده ولی باز هم ممکن است انتقال او برای یونایتد بسیار پرهزینه باشد.

طبق ادعای میرر، فلورنتینو پرز حدود دو برابر هزینه ای که 4 سال پیش برای بیل صرف کرد را در ازای او می‌خواهد که رقمی حدود 160 میلیون پوند خواهد بود. ضربه دیدنی برگردان او در فینال، قیمت او را درست مثل ضربه موشکی که زد، بالا برد و حالا ممکن است که ستاره ولزی پس از نیمار، به دومین بازیکن گران قیمت تاریخ تبدیل شود.

علاوه بر این‌ها، حقوق 650 هزار پوندی بیل در هر هفته، موضوعی است که شاید هر باشگاهی نتواند برای خریدش اقدام کند. شایعه در مورد بازگشت او به اسپرز شنیده می‌شود ولی قیمت بالا، احتمالا مانع این انتقال است. با قیمت بالای بیل، دیگر گزینه‌هایی که ممکن است به سراغ او بیایند، منچسترسیتی و پاری سن ژرمن هستند و باید دید در نهایت تکلیف او چگونه خواهد شد.