سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا بعد از پیروزی برابر عربستان گفت: مهم پیروزی بود که به آن دست پیدا کردیم. اطمینان دارم که برابر تیم‌های بزرگ تر با انگیزه بیشتری بازی خواهیم کرد و بهتر از این ظاهر می‌شویم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  مدیاست، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در دیداری دوستانه به مصاف عربستان رفت و موفق شد با نتیجه‌ دو بر یک مقابل حریف به پیروزی برسد. این نخستین دیداری بود که روبرتو مانچینی روی نیمکت آتزوری نشست. او بعد از بازی، گفت: در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و فرصت‌های  زیادی را خلق کردیم اما در نیمه دوم خسته نشان دادیم و تمرکز لازم را نداشتیم. به‌ هر حال مهم پیروزی بود که به آن دست پیدا کردیم. اطمینان دارم که برابر تیم‌های بزرگ تر با انگیزه بیشتری بازی خواهیم کرد و بهتر از  این ظاهر می‌شویم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا درباره بازی عربستان و روسیه در افتتاحیه جام جهانی 2018 روسیه ، گفت‌: بر این باور هستم که روسیه پیروز این دیدار خواهد شد اما  عربستان هم نشان داد که تیم بدی نیست. این تیم بازیکنان سرعتی در خط حمله خود دارد.

بالوتلی بعد از  چهار سال به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا دعوت شد و توانست در دیدار برابر عربستان هم گلزنی کند. مانچینی به ستایش از سوپر ماریو پرداخت و گفت‌:  بالوتلی می‌تواند بسیار بهتر از  این ظاهر شود. او گل مهمی را به ثمر رساند که باعث می‌شود  انگیزه او را بالا ببرد.