مهاجم تیم ملی کشورمان گفت: این فوتبال است و ما باید از این شکست ها درس بگیریم، این یک بازی دوستانه بود و ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان پس از شکست 2 بر یک تیم ملی مقابل ترکیه گفت: در فوتبال یک روز آدم خیلی خوب و یا خیلی بد کار می‌کند. این فوتبال است و ما باید از این شکست ها درس بگیریم، این یک بازی دوستانه بود و ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم. 

وی در مورد لغو بازی دوستانه ایران مقابل یونان و اینکه آیا لغو این مسابقه باعث برهم خوردن برنامه تیم ملی فوتبال ایران نمی‌شود،‌ تصریح کرد: من در مورد لغو بازی نمی‌خواهم چیزی بگویم،‌ چون در حیطه وظایف من نیست. امیدوارم یک بازی دوستانه خوب انجام دهیم، چون نزدیک به شروع جام جهانی هستیم و همچنین امیدوارم فدراسیون یک مقدار تیم ملی را نگاه کند. این چیزها را فدراسیون باید «اوکی» کند. 

مهاجم تیم ملی کشورمان در پاسخ به این پرسش که «آیا کارلوس کی‌ روش در این دیدار قصد داشت با ترکیبی بازی کند که حریفان ایران در جام جهانی نتوانند دستش را بخوانند؟»،‌ گفت: من نمی‌توانم فکر کی‌روش را بخوانم،‌ حتماً او در سرش چیزهایی دارد. بهتر است این سؤال را از خود کی‌روش بپرسید.