رییس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن گفت: هنوز برنامه‌ای برای جذب بوفون نداریم. فعلا گزینه نخست ما برای خط دروازه‌ آریولا است و با گزینه دیگری وارد مذاکره نشده‌ایم. شما من را به خوبی می‌شناسید. هیچ وقت درباره بازیکنی که او را می‌خواهیم سخن به میان نمی‌آورم و تا همه چیز نهایی نشود نام او را نمی‌آورم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فوتبال ایتالیا، جان لوییجی بوفون سنگربان اسطوره‌ای یووه با چشمانی اشک بار از هواداران یوونتوس خداحافظی کرد، بدون این که مقصد بعدی‌اش را معرفی کند.

خبرهای زیادی درباره توافق پاری ‌سن‌ ژرمن با بوفون به گوش می‌رسد.

ناصر الخلیفی، رییس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن این گونه به جذب بوفون واکنش نشان داد: بوفون دروازه‌بان بزرگی است. او شخصیت بزرگی هم دارد و شک نکنید که هر باشگاهی دوست دارد که چنین دروازه‌بانی را جذب کند.

او ادامه‌ داد: هنوز برنامه‌ای برای جذب بوفون نداریم. فعلا گزینه نخست ما برای خط دروازه‌ آریولا است و با گزینه دیگری وارد مذاکره نشده‌ایم. شما من را به خوبی می‌شناسید. هیچ وقت درباره بازیکنی که او را می‌خواهیم سخن به میان نمی‌آورم و تا همه چیز نهایی نشود نام او را نمی‌آورم.

بوفون در حالی یوونتوس را ترک می‌کند  که ۱۸ سال با پیراهن این تیم به میدان رفت و توانست افتخارات زیادی به دست آورد اما با وجود سه بار صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا از بالا بردن این جام بازمانده است.