سرمربی رئال مادرید گفت: ما در شروع فصل همیشه به دنبال همه عناوین هستیم اما امسال شانس قهرمانی در لالیگا را نداشتیم. اکنون باید از همه فرصت‌مان برای فتح یک عنوان استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب در آخرین بازی خود در لالیگا برابر ویارئال دو بر دو مساوی کرد. زین الدین زیدان پس از بازی اظهار کرد: در نیمه نخست بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما در نیمه دوم در ‌دقایق پایانی خیلی خوب کار نکردیم. با وجود این که پیروزی را با تساوی عوض کردیم اما چیزی از دست ندادیم. ما لالیگا را خیلی بد شروع کردیم اما خیلی خوب به پایان رساندیم. پایان زیبایی داشتیم اکنون در پایان فصل هستیم و می‌توانیم یک جام لیگ قهرمانان اروپا را فتح کنیم.

سرمربی رئال مادرید در ادامه‌ اظهار کرد: از این که به فینال لیگ قهرمانان اروپا صعود کردیم خیلی خوشحال هستیم. نمی‌توان گفت‌ که لیگ قهرمانان مهم‌تر از لالیگا است. ما در شروع فصل همیشه به دنبال همه عناوین هستیم اما امسال شانس قهرمانی در لالیگا را نداشتیم. اکنون باید از همه فرصت‌مان برای فتح یک عنوان  استفاده کنیم.

او افزود: از عملکردمان در لالیگا خشنود نیستیم. شرایط برای ما سخت شد، به خصوص در شروع. ما همیشه می‌خواهیم همه چیز را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم اما این اتفاق رخ نداد. اکنون لالیگا به پایان رسیده است و ما خوشحال نیستیم. در این سال اتفاقات خوبی را تجربه کردیم به خصوص که در شروع فصل چند عنوان به دست آوردیم و سپس در جام جهانی باشگاه‌ها قهرمان شدیم. اکنون تنها به فینال لیگ قهرمانان می‌اندیشیم.

لوکا زیدان برای نخستین‌بار با پیراهن مادرید به میدان رفت. زیدان در مورد حضور فرزندش در این بازی گفت‌: او تنها در میان دیگر بازیکنان فرصت حضور در میدان را  پیدا نکرده بود. لوکا عضوی از این تیم است و به میدان رفت. عملکرد خوبی داشت و از شروعش راضی هستم. برای من، او مانند دیگر بازیکنان است. دیروز، روز مهمی برای لوکا، سرمربی و پدرش بود.

سرمربی مادرید در ادامه‌ به وضعیت گرت بیل اشاره کرد و گفت‌: او هرگز ناامید نشده است. خیلی خوب تمرین می‌کند. در سه بازی اخیر گلزنی کرده است و به خاطر عملکردش خشنودم. هیچ چیزی عوض نشده است. اگر تنها چیزی نسبت به گذشته متفاوت باشد، آمار گلزنی‌اش است.

رئال مادرید شنبه آینده در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیورپول می‌رود. سرمربی فرانسوی در مورد ترکیب اصلی تیمش، اظهار کرد: نمی‌توانم در این رابطه صحبت کنم. ما بازیکنان مصدوم نداریم و آماده انجام آخرین بازی فصل‌مان هستیم. می‌توانیم با قهرمانی فصل را به زیبایی به پایان برسانیم. از همه مهم‌تر این است که همه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند. نمی‌توانم بگویم که چه بازیکنی به میدان خواهد رفت.