سرمربی منچستریونایتد گفت: من ترجیح می‌دهم ببازم ولی احساس خوبی داشته باشم. درست است که شکست در فینال تلخ است ولی ما همه کار انجام دادیم و من از نحوه بازی تیمم راضی هستم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد دیروز در فینال جام حذفی انگلیس به مصاف چلسی رفت و با نتیجه یک بر صفر مقابل حریف شکست خورد تا دستش از رسیدن به جام کوتاه بماند. این اولین فینال بود که ژوزه مورینیو در فوتبال انگلیس از دست داد. او در پنج فینال قبلی برنده از زمین بیرون در آمده بود.

ژوزه مورینیو بعد از این دیدار، گفت‌: من ترجیح می‌دهم ببازم  ولی احساس خوبی داشته باشم. درست است که شکست در فینال تلخ است  ولی ما همه کار انجام دادیم و من از نحوه بازی تیمم راضی هستم. در حال‌ حاضر خیلی کنجکاو هستم تا ببینم رسانه‌ها از این سبک بازی چلسی انتقاد می‌کنند یا خیر؟ چون اگر تیم من این طور بازی می‌کرد مشخص بود که چه اتفاقاتی رخ می داد. اگر قرار است این طور ببازم، ترجیح می‌دهم ببازم.

سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در پاسخ به این سوال که چرا روملو لوکاکو از ابتدا بازی نکرد، گفت‌: وقتی یک بازیکن به شما می‌گوید آماده بازی کردن نیست، شما نمی‌توانید او را قانع کنید که بازی کند به همین خاطر ما در اواخر نیمه دوم تصمیم گرفتیم او را به زمین بفرستیم. سبک بازی چلسی خیلی آسان بود. آنها توپ بلند برای ژیرو ارسال می‌کردند و هازارد هم بود که از توپ‌های مرده استفاده کند. من فکر نمی‌کنم ما در چنین مسابقه‌ای گل می خوردیم تا ازین که خود هازارد یک پنالتی‌ گرفت تا تیم را به گل برساند.

ژوزه مورینیو امسال را بدون جام سپری کرد تا در سه سال اخیر در دو فصل نتواند قهرمان شود.