ستاره سابق بارسلونا و هم بازی اینیستا به خداحافظی اینیستا از بارسلونا واکنش نشان داد و گفت: اینیستا در هر دیداری می‌توانست سرنوشت ساز ظاهر شود. او بازیکنی بدون جایگزین است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  elsport، آندرس اینیستا، هافبک با تجربه بارسلونا روزهای پایانی حضور خود در این تیم را پشت سر می‌گذارد و هنوز مقصد بعدی خود را انتخاب نکرده است.

ژاوی هرناندس، ستاره سابق بارسلونا و هم بازی اینیستا این گونه به خداحافظی او واکنش نشان داد: با بازیکنی نوآور و خاص در بارسلونا خداحافظی می‌کنیم. اینیستا هم به عنوان فوتبالیست و هم به عنوان یک انسان الگویی مناسب است. او یک اسطوره بود که با بارسلونا خداحافظی می‌کند. همه می روند و تنها بارسلونا است که باقی می ماند.

او ادامه‌ داد: اینیستا در هر دیداری می‌توانست سرنوشت ساز ظاهر شود. او بازیکنی بدون جایگزین است. آندرس بی نظیر است و در هر کجا باشد موفق می‌شود.

ژاوی درباره آینده خود با السد، گفت‌: من و خانواده‌ام از حضور در السد و زندگی کردن در قطر خوشحال هستیم. خوشبختانه به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده‌ایم اما مهم‌تر این است که خوشحال هستیم. می‌خواهم  شش ماه دیگر به فوتبال ادامه دهم و بعد از  آن به دنیای مربیگری روی آورم.