رییس فدراسیون فوتبال گفت: احتمالا ملاقاتی به‌زودی بین اعضای تیم ملی با رییس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان برگزار خواهد شد. در این باره اطلاع‌رسانی‌های تکمیلی متعاقبا صورت می گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در مجمع عمومی هیات فوتبال سیستان و بلوچستان با اشاره به استقبال مردم از کاروان تیم ملی فوتسال بانوان ایران که به مقام قهرمانی آسیا رسید، گفت: در ماه‌های اخیر، در هر مقطع زمانی توفیقاتی در سطوح و قسمت‌های مختلف کسب شده است. در کنار این به بحث‌های کلانی نظیر موضوع حق پخش هم ورود جدی داشتیم و این موضوع در تعامل با صدا و سیما در حال رفع شدن است.
رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: خوشحالم امروز فرصت حضور در استان سیستان و بلوچستان را پیدا کردم. اقدامات خوبی در هیات فوتبال استان صورت گرفته که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، رایگان بودن آموزش برای علاقمندان است. بی‌شک این روند ادامه پیدا می‌کند و امیدوارم استعدادهای این دیار در آینده شایستگی‌های خود را در عرصه ملی بیش از پیش به منصه ظهور رسانند. در حال حاضر سه ملی پوش در فوتبال ساحلی و دو داور در بالاترین سطوح از این استان هستند و معتقدم استعدادهای جدیدی هم در این راه معرفی خواهند شد. فوتسال در زابل شرایط خوبی دارد و فوتبال ساحلی هم در چابهار شایستگی‌هایش را مکررا نشان داده است. جدا از این، استان سیستان و بلوچستان در طرح جامع استعدادیابی فدراسیون فوتبال، نقش فعال و موثری ایفا می‌کند. در این میان، دکتر سیدالحسینی، رییس هیات فوتبال سیستان و بلوچستان هم پیشنهاداتی پیرامون طرح استعدادیابی و مناطق کسوری ارائه کرد که این موضوع در نخستین جلسه کمیته فنی و توسعه فدراسیون مطرح خواهد شد.
او هم‌چنین در پاسخ به خبرنگاران درباره برنامه‌های آتی تیم ملی بیان کرد: احتمالا ملاقاتی به‌زودی بین اعضای تیم ملی با رییس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان برگزار خواهد شد. در این باره اطلاع‌رسانی‌های تکمیلی متعاقبا صورت می گیرد.

تاج با تقدیر از حمایت‌های وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: سلطانی‌فر به همراه معاونان وزارت ورزش و جوانان کمال همکاری را با فدراسیون فوتبال داشته‌اند که این موضوع در مقطع حساس فعلی کمک زیادی به فوتبال کرده است. بی‌شک این همکاری می‌تواند الگوی مناسبی برای ادارات کل ورزش و جوانان و هیات‌های فوتبال سرتاسر کشور باشد تا در مسیر اعتلای ورزش و فوتبال گام های اساسی برداشته شود.