مدافع تیم ملی اروگوئه گفت: می‌توانم حدس بزنم که جام جهانی خوبی برای خودم و تیم ملی اروگوئه در پیش است. باید از همان ابتدا قدرت خودمان را به رخ بکشیم و بتوانیم به عنوان تیم نخست گروه راهی مرحله بعد رقابت‌ها شویم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فیفا، ۳۶ روز دیگر تا شروع جام جهانی 2018 روسیه باقی مانده است. تیم ملی اروگوئه باید در گروه نخست برابر تیم‌های مصر، روسیه و عربستان به میدان برود.

دیگو گودین مدافع تیم ملی اروگوئه درباره حضور در جام جهانی گفت: یک روز نیست که به حضور در جام جهانی فکر نکنم. رویای من این است که بتوانم همراه تیم ملی کشورم به موفقیت بزرگی برسم و جام قهرمانی را بالای سر ببرم. ما توانستیم با قدرت به جام جهانی راه یابیم و نکته مثبت و امیدوار کننده این است که هیچ بازیکن مصدومی را در ترکیب خودمان نداریم و با قدرت راهی این رقابت‌ها شدیم. 

گودین که ۱۱۶ بازی ملی در کارنامه خود دارد در ادامه صحبت‌های خود گفت: نکته مهم این است که از زمان جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی، توانستیم به یک ثبات در انتخابی‌های جام جهانی و کوپا آمه ریکا دست یابیم. برخی بازیکن به عنوان ستون در تیم بودند و در این مدت بازیکنان با استعداد و خوبی نیز به تیم اضافه شدند. من مطمئنم با حضور این بازیکنان حرف‌های زیادی در جام جهانی برای گفتن خواهیم داشت. درباره خودم هم باید بگویم تجربه کافی و خوبی دارم و می‌توانم حدس بزنم که جام جهانی خوبی برای خودم و تیم ملی اروگوئه در پیش است. باید از همان ابتدا قدرت خودمان را به رخ بکشیم و بتوانیم به عنوان تیم نخست گروه راهی مرحله بعد رقابت‌ها شویم.