سرمربی رئال مادرید بعد از صعود به فینال گفت: به خاطر بنزما خوشحالم چون شایسته گلزنی بود. او هرگز دست از تلاش بر نمی‌دارد و امروز تفاوت خود را نشان داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، رئال مادرید در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب به مصاف بایرن مونیخ رفت و این بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید اما با توجه به پیروزی دو بر یک در بازی رفت توانست برای سومین سال پیاپی فینالیست شود.

زین الدین زیدان پس از بازی گفت: اکنون می‌توانیم خیلی خوشحال باشیم با وجود این امروز تحت فشار بودیم. خیلی آزار دیدیدم. با این حال اتفاق قشنگی بود. فوتبال این چنین است و هیجان‌انگیز است. زمانی که پایان خوبی داشته باشید بهترین اتفاق رخ می‌دهد.

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: زمانی که بازی دو بر یک بود دروازه‌مان باز شد و همه چیز تغییر پیدا کرد. این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهند اما در نهایت ما توانستیم تیم‌های بزرگی هم‌چون یوونتوس و پاری سن ژرمن را پشت سر بگذاریم. ما سه تیم بزرگ را شکست دادیم تا به فینال برسیم. بدون تحت فشار قرار گرفتن چنین اتفاقی نمی‌افتاد.

کریم بنزما و کیلور ناواس در دیدار دیشب درخشیدند. مهاجم فرانسوی دو گل به ثمر رساند و ناواس بارها ضربات بازیکنان بایرن را مهار کرد. زیدان در این باره گفت: به خاطر بنزما خوشحالم چون شایسته گلزنی بود. او هرگز دست از تلاش بر نمی‌دارد و امروز تفاوت خود را نشان داد. به خاطر تیم خوشحالم. سپس به خاطر ناواس. او در نیمه دوم توپ‌های زیادی را مهار کرد و توانست به خوبی برابر بازیکنان بزرگ حریف عمل کند. خیلی خوشحال هستیم.